Dr.WEB CureIt 08.08.2019

антивірусний пакет для пошуку вірусів і троянських програм
Average rating
78% - 101 votes
Изображение для 
		
			Dr.WEB CureIt

Dr.WEB CureIt - утиліта, яка призначена для здійснення пошуку і лікування персональних комп'ютерів, які управляються операційною системою сімейства Windows. Програма є відмінним рішенням для користувачів, які не використовують повноцінні версії антивірусів. Дану утиліту також можна застосовувати і тоді, коли у вас на персональному комп'ютері вже є ПО для захисту від шкідливих програм і загроз злому.

В даному випадку така невелика утиліта, як Dr WEB CureIt, може виконувати роль додаткового інструменту.

Можливості Dr.WEB CureIt

Дана утиліта дозволяє миттєво виявити наявність вірусів, троянських «коней» і черв'яків самої різної модифікації.

В налаштуваннях користувач може вказати необхідні параметри для перевірки. Наприклад, людина може вибрати необхідний для перевірки розділ жорсткого диска, а також ті дії, які будуть застосовуватися до виявлених вірусів.

Всі загрози, які виявляє утиліта, розподіляються в списку на робочому області цього додатка. Далі все загрози, які виявила утиліта, розносяться по спеціальним тек, де відбувається процес виявлення кейлогерів, програм дозвону, програм для злому, а також інших підозрілих файлів.

Використання даної утиліти в якості повноцінного антивіруса, не є виходом з положення. Так як Dr.WEB CureIt не забезпечує захист персонального комп'ютера в режимі реального часу, іншими словами, при відвідуванні різних веб-сайтів або при роботі з поштою, а також при установці нового програмного забезпечення, програма не зможе забезпечити вам повноцінний захист, так як вона здатна тільки лікувати і видаляти ті програми, які вже заражені.

У даній утиліти відсутня автоматичний модуль оновлення антивірусних баз, а тому для того, щоб використовувати для проведення сканування свіжу версію, вам знадобиться знову завантажити утиліту з офіційного веб-сайту.

Також не варто використовувати тривалий час утиліту з уже застарілою базою, адже нові віруси з'являються щохвилини. Тому версія з застарілими базами може виявитися не в змозі виявити нову загрозу, що обов'язково призведе до неприємних наслідків.

До речі, оновлення баз Dr.WEB CureIt здійснюються практично кожні дві години, і скачана вчора утиліта сьогодні може виявитися вже застарілою.

Утиліта Dr.WEB CureIt не потребує встановлення на жорсткий диск персонального комп'ютера, а тому може бути запущена як з диска, так і з флеш носія даних, що є досить зручним при здійсненні розблокування зараженого шкідливою програмою персонального комп'ютера.

Ключові особливості та функції

  • є відмінним доповненням до повноцінного антивірусу;
  • висока швидкість виявлення великої кількості різних вірусів;
  • дуже часті оновлення антивірусних баз;
  • є можливість налаштовувати процес сканування;
  • утиліта не конфліктує з іншими антивірусами;
  • процес вилучення і видалення заражених файлів здійснюється досить швидко;
  • в складі з утилітою є свій менеджер карантину.
  • при необхідності утиліта дозволяє забезпечити автоматичне завершення роботи ПК після проведення перевірки.

6 скріншотів для Dr.WEB CureIt

Dr.WEB CureIt Image 1
  Dr.WEB CureIt Image 2
  Dr.WEB CureIt Image 3
  Dr.WEB CureIt Image 4
  Dr.WEB CureIt Image 5
  Dr.WEB CureIt Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Субота, 10 серпня 2019
Поточна версія
08.08.2019
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Dr.WEB CureIt для Windows

  • Total downloads 16 969

Відгуки про програму Dr.WEB CureIt

0 ярина
Мене особливо радує, що утиліта безкоштовна, і качати її можна хоч кожен день. Єдине - з величезною кількістю вірусів вона іноді може не справляючись. Іноді навіть завантажити важко, а якщо і скачати, то видає помилку. Але загалом - це фактично один з найпростіших і доступних способів убезпечити свій комп"ютер від зараження вірусами:)

25.08.2014, 12:13

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 ярина
Др.Веб CureIt - це ідеальний варіант для тих, хто не хоче встановлювати антивируску на своєму комп"ютері, її цілком можна використовувати для контрольної перевірки ПК, щоб бути впевненим, що вже встановлена антивірусна програма добре працює. Правда, у неї є єдиний мінус - якщо на комп"ютері занадто велика кількість вірусів, троянів і іншого схожого, вона просто не скачується, а якщо вдається скачати, то видає помилку.

25.08.2014, 12:06

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Гарик
Найкращий варіант не мати вірусів - не встановлювати на свій комп"ютер windows._Есть маса альтернатив, точніше 2: linux і mac os х._Можно поставити дистрибутив лінукс, наприклад ubuntu, ставиться на будь-які машини, а якщо постаратися і підібрати залізо - то ставимо mac os х._После цього, забудьте про будь-які віруси, а головне антивірусні програми. Життя надто коротке, щоб витрачати час на пошук вірусів

25.08.2014, 14:55

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Volchebnik
Аналогів цій програмі немає. Швидко і якісно виявляє всяку капость.

21.10.2013, 01:54

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Ivan-75
Я вже думав про те, щоб знести вінду і встановити заново, тому що вірус пожер практично всі. Але цей софт допоміг. Вилікував все реально!Тепер раджу всім Dr.WEB CureIt.

17.10.2013, 04:20

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Yuriy_Yav
Дана утиліта не раз рятувала мене після зараження вірусами. Ловить більшість вірусів і вичищає комп"ютер без наслідків.

13.10.2013, 21:23

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 kirill963
Dr.WEB CureIt відмінна утиліта, яка справляється зі всіма вірусами існуючі на сьогоднішній день. Користуюся постійно і ВАМ раджу, якщо хочете зберегти цінність файлів зберігаються у вас на ПК.

13.10.2013, 05:46

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата