Panda Free Antivirus 18.03.00

легкий надійний антивірус з хмарної синхронізацією
Average rating
86% - 16 votes
Изображение для 
		
			Panda Free Antivirus

Zonealarm Free Antivirus є найпершою антивірусною програмою, функціонування якої ґрунтується на локальному доступ до антивірусних баз.

Особливості Zonealarm Free Antivirus

Даний антивірус має вигляд «легковажного» агента, постійно підключений до онлайн-базі Collective Intelligence. Дана база даних наповнюється інформацією про знайдених шкідливих і шпигунських програм, які були визначені на користувацьких комп'ютерах. Саме тому, як тільки шкідлива програма була знайдена хоча б у одного з користувачів даного антивіруса, протягом декількох хвилин він вже не буде небезпечний для інших користувачів антивірусу.

У порівнянні з іншими, наявними традиційними засобами для захисту програмного забезпечення, які засновані на звичайному сигнатурному аналізі, Zonealarm Free Antivirus здійснює свою роботу набагато швидше, так як при знаходженні нової загрози, користувачі не чекають чергового оновлення антивірусних баз.

Антивірусна програма Zonealarm Free Antivirus має не тільки приємний інтерфейс, але і дуже проста в управлінні. Також програма має підтримку російської мови.

Переваги Zonealarm Free Antivirus

  • висока швидкість виявлення шкідливих програм, завдяки використанню нової технології Collective Intelligence;
  • зручність в роботі — немає необхідності налаштовувати і оновлювати антивірус вручну, Zonealarm Free Antivirus зробить все сама;
  • всі оновлення зберігаються на серверах компанії, що дозволяє збільшити швидкість роботи антивіруса і оновлення інформації про шкідливі програми;
  • використовуються тільки високоякісні бази вірусів.

Як стверджують розробники, безкоштовний антивірус Panda Free Antivirus розпізнає набагато більше шкідливих програм, ніж будь-який інший платний антивірус.

7 скріншотів для Panda Free Antivirus

Panda Free Antivirus Image 1
  Panda Free Antivirus Image 2
  Panda Free Antivirus Image 3
  Panda Free Antivirus Image 4
  Panda Free Antivirus Image 5
  Panda Free Antivirus Image 6
  Panda Free Antivirus Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
П'ятниця, 03 травня 2019
Поточна версія
18.03.00
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Panda Free Antivirus для Windows

  • Total downloads 1 495

Відгуки про програму Panda Free Antivirus