Zona 2.0.3.5

безкоштовний торрент-завантажувач фільмів і серіалів
Average rating
83% - 700 votes
Изображение для 
		
			Zona

Zona - це російська версія безкоштовної програми з офіційного сайту, призначена для завантаження фільмів з Інтернету за протоколом BitTorrent- подивіться також класичні торрент програмидля роботи з цим протоколом. За допомогою програми Zona можна отримати доступ до величезного каталогу відеовмісту дуже високої якості – фільмів, серіалів. Перед тим, як завантажити кожен з фільмів, можна прочитати його опис. Після цього завантаження може бути здійснено декількома способами. Доступний пошук по каталогу за назвою фільму.

Додаткові функції Zona:

  • перегляд спортивних онлайн-трансляцій;
  • завантаження і прослуховування аудіофайлів.

Щоб завантажити музику, потрібно скористатися соціальною мережею ВКонтакте. При цьому обов'язково наявність аккаунта, пароль для доступу до якого потрібно буде ввести. У програмі Зона також є розділ нібито призначений для ігор, але при цьому є рекламним. Ігри за допомогою програми завантажувати не можна.

Як користуватися програмою Zona

Після відкриття програми (за замовчуванням це відбувається в процесі завантаження ОС) додаток показує каталог файлів, які доступні для завантаження і серед яких можна вибрати потрібний.

Далі потрібно прочитати опис і вибрати конкретний файл для завантаження (якщо цього не зробити, буде зроблено вибір за замовчуванням). Тепер, коли почалося завантаження, можна почекати її завершення, або відразу ж почати перегляд з допомогою вбудованого в програму програвача.

Під час роботи у фоновому режимі програма роздає викачані файли. У разі вимкнення та повторного запуску завантаження не буде втрачена, але почнеться з того самого місця, на якому була перервана. В розділі «Мої завантаження» можна подивитися список поточних і завершених у минулому закачувань. У налаштуваннях можна вказати папку для розміщення завантажуваних фільмів. Zona може також обробляти «не свої» .torrent-файли.

14 скріншотів для Zona

Zona Image 1
  Zona Image 2
  Zona Image 3
  Zona Image 4
  Zona Image 5
  Zona Image 6
  Zona Image 7
  Zona Image 8
  Zona Image 9
  Zona Image 10
  Zona Image 11
  Zona Image 12
  Zona Image 13
  Zona Image 14

Додаткова інформація

Категорія
Оновлено
Середа, 17 липня 2019
Поточна версія
2.0.3.5
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Zona для Windows

  • Total downloads 84 866
{{jlexhelpful name="Zona" key="content_311" section_id="1" }}

Відгуки про програму Zona

0 нуда
користуюся подобається зручно дивитися онлайн

29.03.2014, 12:51

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 inetis
Відмінна програма, зручна в пошуку, є відміну від інших програм,це пошук ігор та іншого ПО.Есть і мінус, не рідко під час завантаження, йде не оправдонная навантаження на процесор.

21.03.2014, 14:31

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Юрец
Ось це крутотень! Спасибі. Всі кінофільм в одній коробці, мама в захваті )))

24.09.2013, 09:18

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 VasilyD
Так сказати онлайн кінотеатр на колесах. Зручний сервіс, але з одним мінусом, потрібно кожен раз чистити теку temp. Оцінка 5 з 5.

14.09.2013, 08:36

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 saurchi
Дуже зручно те, що якщо переривається закачування фільму (в нашому селі інтернет вічно працює так: є-немає), то потім можна продовжити з того місця, де перервалося, а не знову все спочатку починати.

06.09.2013, 08:13

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Edittor
Іноді, щоб завантажити фільм, треба було пройти ряд реєстрацій і подивитися морі непотрібної реклами. За допомогою програми Zona я думаю буде легше... Сьогодні вже скачав.

30.08.2013, 14:29

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата