FreeOCR 5.4.1

програма для розпізнавання тексту після сканування
Average rating
77% - 50 votes
Изображение для 
		
			FreeOCR

FreeOCR – безкоштовна програма для розпізнавання сканованого тексту.
Вона працює не тільки з файлами зображень на вінчестері, але і з pdf файлами і безпосередньо зі сканером. Для сканування необхідний тільки підключений сканер.

Для установки даної утиліти необхідний доступ до інтернету, т. к. запускається установочник важить близько 150 Кб, і з інтернету він буде качати необхідні для коректної роботи бази та словники. В цілому програма займе на жорсткому диску не більше 11 Мб.

Можливості FreeOCR

Інтерфейс програми хоч і англійською, але простий і зрозумілий. Стандартне для багатьох програм стрічкове меню відсутня. Замість нього – великі іконки з вибором необхідної роботи. Вікно розбите на дві половини:

  1. Зліва відображається розпізнати текст;
  2. Праворуч результат роботи програми.

Необхідно пам'ятати, що як і рідна англійська інтерфейс, вона найкраще справляється з распознанием саме англійських текстів. Остання версія підтримує і російська мова, але основний наголос в програмі зроблений на розпізнавання английскийского, італійської, німецької, іспанської, французької мов.

Для подальшої автоматизації програми необхідно вручну вводити розпізнаваний мова кожен раз (для цього треба додатково завантажувати словники з мовами і в налаштуваннях вказувати шлях до них – у правому верхньому кутку). Програма слабко справляється з текстами в яких рясніють різні математичні та інші символи. Такі тексти доведеться перевіряти потім вручну.

Переваги FreeOCR

Безумовним плюсом FreeOCR є абсолютна відсутність налаштувань (всі процеси автоматизовані), що дозволяє не витрачати на це час. Імпортується отримана інформація за замовчуванням у word-документ. На панелі розташовані тільки самі необхідні кнопки.

У підсумку, можна сказати, що дана програма відмінно зарекомендувала себе як розпізнавач саме англійського тексту.

7 скріншотів для FreeOCR

FreeOCR Image 1
  FreeOCR Image 2
  FreeOCR Image 3
  FreeOCR Image 4
  FreeOCR Image 5
  FreeOCR Image 6
  FreeOCR Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 31 січня 2019
Поточна версія
5.4.1
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

FreeOCR для Windows

  • Total downloads 40 068
{{jlexhelpful name="FreeOCR" key="content_228" section_id="1" }}

Відгуки про програму FreeOCR

0 Oksana
Дуже достойна програма, як для безкоштовної. Завантажила на Windows 10, працює. Правда не вистачає української мови. Можливо вдасться доставити мови.

29.01.2020, 10:42

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата