ScanLite 1.1

безкоштовна програма для роботи зі сканером
Average rating
68% - 147 votes
Изображение для 
		
			ScanLite

ScanLite – утиліта, яка дозволяє сканувати різноманітні документи та файли, створювати скани документів зі сканера і зберігати вихідні дані у форматі JPG та PDF.

Можливості ScanLite

Для виконання роботи необхідно лише запустити програму, натиснути кнопку «Сканувати документи», після обрати місце збереження джерел. За замовчуванням отримані дані збережуться як файли *.pdf( PDF формат являє собою один з найбільш відомих форматів відображення різних даних в електронному вигляді).

У налаштуваннях програми можна вибрати збереження вихідних даних у форматі JPG. Всі налаштування програми автоматично зберігаються, і при наступному запуску вони будуть встановлені за замовчуванням.

ScanLite має досить чутливою налаштуванням якості і колірної гами для вихідного зображення. Таким чином, наприклад, для надсилання документа на електронну скриньку, потрібно вибрати середня якість, щоб домогтися невеликого розміру зображення.

Завдяки вбудованим 25 різних скінам, зовнішній вигляд програми можна повністю налаштувати на свій смак і колір, в будь-який час і під будь-який настрій.

6 скріншотів для ScanLite

ScanLite Image 1
  ScanLite Image 2
  ScanLite Image 3
  ScanLite Image 4
  ScanLite Image 5
  ScanLite Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Категорія
Оновлено
Середа, 26 вересня 2018
Поточна версія
1.1
Сумісність
Windows 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

ScanLite для Windows

  • Total downloads 29 284
{{jlexhelpful name="ScanLite" key="content_366" section_id="1" }}

Відгуки про програму ScanLite