Однокласники 19.8.1

офіційний клієнт популярної соціальної мережі
Average rating
70% - 36 votes
Изображение для 
		
			Однокласники

Facebook — клієнт однойменної популярної соцмережі, встановлений на сьогоднішній день вже понад п'ятдесят мільйонів разів. Середня оцінка додатки для пристроїв Android 4.4 бала з п'яти.

Установка клієнта

Установка програми Однокласники для Android відбувається в штатному режимі автоматично. При першому запуску клієнт попросить ввести пароль та логін, або пройти швидку реєстрацію або авторизацію.

Реєстрація

Для реєстрації та подальшого користування Однокласниками введіть номер телефону, на який реєструєте профайл. Через кілька секунд вам буде надіслане СМС. Якщо ви вказали номер пристрою, на якому вже встановлений клієнт, зчитування коду пройде автоматично. Вам лише потрібно буде вказати свої дані і придумати пароль.

Додайте фото: утиліта дозволяє це зробити, відкривши доступ до фотогалереї на Вашому пристрої.

Можливості програми Однокласники

Після установки Однокласників і реєстрації ви можете знайти колег, друзів, однокласників, зареєстрованих в соціальній мережі кількома способами: знайшовши їх у телефонній книзі пристрою, вказавши школу, де ви навчалися і рік закінчення навчання. Також просто шукати людей і по імені, прізвища, місту. В останньому випадку мається на увазі, що користувачі вказали справжні відомості.

Групи

Зручний доступ до всіх ваших груп — одна з головних переваг клієнта Однокласники. Увійти до Групи можна, натиснувши на відповідний значок, розташований на лівій стороні головної сторінки. Додавайтеся у відкриті групи одним натисканням або залишайте заявки на доступ в закриті групи.

Ігри в Однокласниках

Серед розваг, пропонованих соцмережі, Однокласники лідирують за кількістю користувачів, «втягнутих» в онлайн ігри. Додаток полегшує доступ до всіх з них. При цьому не всі ігри потрібно завантажувати і встановлювати. Досить бути онлайн в соцмережі, що зручно при використанні клієнта.

Фотографії і відео

Однокласники — соратник і конкурент іншої популярної мережі ВКонтакте, однак, ВКонтакте віддають перевагу більш молоді користувачі. У зв'язку з цим в Однокласниках частіше викладають сімейні фото, створюють альбоми з фотографій різних тематик, обмінюються старими знімками, відсканованими і завантаженими на пристрій. З допомогою клієнта завантаження будь-яких знімків і перегляд їх на сторінках інших користувач став простіше. Утилітою підтримуються і відеофайли.

Повідомлення

Велика частина користувачів, реєструючись в соцмережі і встановлюючи клієнт, що робить це для швидкого і безкоштовного обміну сполучення з іншими користувачами. Надіслати повідомлення можна і користувачам не в мережі: вони прочитають їх пізніше.

Недоліки Однокласники

Користувачі Однокласників незадоволені тим, що відвідування сторінок інших людей не анонімно. Просто кажучи, якщо Ви заглянули в профайл, візит буде зареєстрований у нього на сторінці «Гості». Для збереження приватності можна скористатися платною функцією «Невидимка»: відвідування сторінки однокласників, друзів і знайомих буде анонімним.

17 скріншотів для Однокласники

Однокласники Image 1
  Однокласники Image 2
  Однокласники Image 3
  Однокласники Image 4
  Однокласники Image 5
  Однокласники Image 6
  Однокласники Image 7
  Однокласники Image 8
  Однокласники Image 9
  Однокласники Image 10
  Однокласники Image 11
  Однокласники Image 12
  Однокласники Image 13
  Однокласники Image 14
  Однокласники Image 15
  Однокласники Image 16
  Однокласники Image 17

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
9+
Наявність реклами
Да
Теги
Категорія
Оновлено
Субота, 03 серпня 2019
Поточна версія
19.8.1
Сумісність
Android 3.0 або пізніша версія
Розрядність
32 и 64 bit
Вбудовані покупки
Нет

Однокласники для Android

  • Total downloads 4 865

Відгуки про цей додаток Однокласники