ВКонтакте 5.40

Багатофункціональний клієнт для соцмережі Вконтакте
Average rating
78% - 201 votes
Изображение для 
		
			ВКонтакте

ВКонтакте - офіційний клієнт однойменної соціальної мережі. Більше ста мільйонів користувачів додатки оцінили його на 4,5-4,8 бала з 5 можливих. Встановивши додаток на пристрої Android, ви зможете заходити в популярну соціальну мережу, не відкриваючи браузер.

Установка ВКонтакте

Встановлюючи додаток ВКонтакте для Андроїд на свій пристрій, дайте дозвіл на доступ до вашої інформації, паролів і логінів, згодом вам буде знову вводити ці дані. Пристрій запам'ятає дані після першого їх введення.

Початок роботи

Компактність і багатофункціональність додатки полегшує пошук друзів, груп, контенту, прослуховування музики і перегляд відео прямо зі своєї сторінки в соцмережі. Якщо Ви давно є користувачем ВКонтакте, а утиліту встановили вперше, утиліта відобразить Вашу сторінку повністю. Просто продовжуйте працювати і спілкуватися так само, як Ви це робили раніше, з комп'ютера.

Налаштування програми

Зайшовши в налаштування програми (значок «гайки» внизу), можна їх змінити, заборонивши, користувачам, наприклад, залишати коментарі під Вашими фотографіями, записи на стіні, запрошення в ігри та програми, групи, на заходи та ін. Крім того, Ви можете управляти «Чорним списком», блокуючи небажані контакти.

Приватність

Налаштування приватності дозволяють сховати список друзів, коментарі, аудіозаписи, записи на сторінці і іншу інформацію. Ви можете вибрати тих, кому довіряєте перегляд цієї інформації, або встановити атрибут «Тільки я». Останній варіант автоматично блокує доступ до всієї вашої інформації. Щоб дозволити друзям переглядати записи і повідомлення, змініть позначку на «Мої друзі» або «Тільки деякі друзі». При цьому необхідно перерахувати імена тих, кому відкрита вся інформація на Вашій сторінці або її частину.

Інтерфейс

ВКонтакте для Android, відкрите на смартфоні і планшеті, виглядає по-різному. На планшеті Новини, Відповіді, Повідомлення, Друзі, Групи, фотографії тощо розташовані в лівому, дуже вузькому, вертикальному ряду. У телефоні він займають більшу частину сторінки. При відкритті на планшеті Новин, Груп або Повідомлень, доступ до всіх інших опцій і налаштувань програми видно (горизонтальний ряд значків зліва). Телефон відкриває одну сторінку. Доступ до інших функцій програми відкривається свайпом.

7 скріншотів для ВКонтакте

ВКонтакте Image 1
  ВКонтакте Image 2
  ВКонтакте Image 3
  ВКонтакте Image 4
  ВКонтакте Image 5
  ВКонтакте Image 6
  ВКонтакте Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
9+
Наявність реклами
Да
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 01 серпня 2019
Поточна версія
5.40
Сумісність
Android 4.0 або пізніша версія
Розрядність
32 и 64 bit
Вбудовані покупки
Да

ВКонтакте для Android

  • Total downloads 18 998

Відгуки про цей додаток ВКонтакте