DAEMON Tools Lite 10.11.0.933

потужний безкоштовний емулятор приводів CD / DVD
Average rating
78% - 12 votes
Изображение для 
		
			DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite є надійною безкоштовною утилітою для створення на комп'ютері віртуальних дисководів, дозволяючи тим самим монтувати в них створені або викачані віртуальні образи.

Додаток працює з найбільш відомими форматами образів, до яких можна віднести .nrg, .bwt, .iso, .ccd, .b5t, .pdi, а також .isz.

З усього вищезазначеного можна зробити висновок, що утиліта DAEMON Tools Lite чудово працює з віртуальними образами, які були створені за допомогою відомих додатків.

Інсталяція DAEMON Tools Lite не займає багато часу, але, тим не менш, в процесі установки програми рекомендується бути максимально уважними. Це пов'язано з тим, що розробники цієї програми намагаються під будь-яким приводом встановити на ваш ПК різноманітне додаткове ПО, наприклад доповнення до браузеру або ж засоби для збору статистики.

Після того, як установка закінчена, програма створить перший віртуальний диск, після чого згортається в трей, для того, щоб вам не заважати працювати.

У разі, коли вам необхідно буде змонтувати віртуальний образ, ви також можете використовувати контекстне меню провідника Windows або ж просто «перетягнути» потрібний файл в спеціальну область головного вікна програми.

«Легка» редакція даного емулятора не має у своєму складі засоби для створення образів, а також має обмеження щодо кількості створених віртуальних приводів.

Тим не менш, DAEMON Tools Lite є абсолютно безкоштовною і її цілком може вистачити для вирішення повсякденних завдань. Скачати безкоштовно DAEMON Tools Lite, ви завжди можете на нашому сайті.

До головних переваг DAEMON Tools Lite відноситься зручність інтерфейсу, а також можливості по налаштуванню асоціацій файлів.

Також додаток може обійти системи захисту дисків від копіювання, сюди можна віднести:

  • SecuRom;
  • LaserLock;
  • RMPS;
  • а також SafeDisk.

6 скріншотів для DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite Image 1
  DAEMON Tools Lite Image 2
  DAEMON Tools Lite Image 3
  DAEMON Tools Lite Image 4
  DAEMON Tools Lite Image 5
  DAEMON Tools Lite Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Понеділок, 17 червня 2019
Поточна версія
10.11.0.933
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

DAEMON Tools Lite для Windows

  • Total downloads 5 037

Відгуки про програму DAEMON Tools Lite

0 tankk
Сама високоякісна програма для створення на комп"ютері віртуальних дисководів. Скільки подібних програм не використовував, а зручніше і практичніше DAEMON Tools не зустрічав.

05.09.2013, 14:36

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 AlexDONUA
Старий, добрий DAEMON Tools! Скільки ж я з твоєю допомогою ігор встановив! Це просто класна програма, дуже простий і зрозумілий інтерфейс.

30.08.2013, 21:41

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Сергей
відмінна штука, не знаю як без неї можна зараз качати ігри з інету, 90% ігор вимагають цієї проги. Та й до того ж вона дуже легка у використанні.

30.08.2013, 14:17

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата