Gizmo Drive 2.7.9

потужний менеджер-емулятор образів дисків
Average rating
100% - 1 vote
Изображение для 
		
			Gizmo Drive

Gizmo Drive - додаток, яке дозволяє виконувати практично всі можливі дії, пов'язані із роботою над віртуальними образами.

Можливості Gizmo Drive

За допомогою Gizmo Drive можна монтувати віртуальні образи різних форматів. Монтуючи віртуальні CD/DVD приводи, програма дозволяє працювати з великою кількістю форматів, таких як GDRIVE, IMG, BIN, VHD, CCD, CUE, NRG, ISO, а також MDS/MDF. Додатково програма дозволяє працювати з віртуальними розділами жорстких дисків.

Додаток також дає можливість створювати віртуальні образи як окремих папок, так і CD/DVD дисків.

також Можна створювати віртуальні оптичні диски, що дозволяє позбавитися від потреби вставлення диска у привід CD/DVD-ROM.

Однією з найбільш корисних опцій Gizmo Drive є запис образів формату ISO на диск. Завдяки такій можливості, можна робити запис будь-яких даних із створеного або скачаного раніше образу.

У даної програми також є деякі додаткові можливості, що не належать до монтування або створення образів. Наприклад, можна створювати панелі швидкого запуску програм і відкриття різноманітних документів, які будуть відображатися на робочому столі. Завдяки наявності таких панелей, ви зможете не тільки прикрасити робочий стіл красивим інтерфейсом, але і навести порядок. Є можливість створення різних панелей окремо для програм і документів, а також розміщувати їх в різних частинах робочого столу, які будуть висіти на робочому столі, або зникати в разі невикористання.

7 скріншотів для Gizmo Drive

Gizmo Drive Image 1
  Gizmo Drive Image 2
  Gizmo Drive Image 3
  Gizmo Drive Image 4
  Gizmo Drive Image 5
  Gizmo Drive Image 6
  Gizmo Drive Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Середа, 09 січня 2019
Поточна версія
2.7.9
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Gizmo Drive для Windows

  • Total downloads 520

Відгуки про програму Gizmo Drive