Иконка

Мій Розмовляючий Том 2 1.5.1.587

Друга частина популярної аркади
Average rating
72% - 27 votes
Изображение для 
		
			Мій Розмовляючий Том 2

Мій Говорить Том 2 - друга гра для Android з серії симуляторів домашнього вихованця від компанії Outfit7 Limited. Головним героєм виступає кумедний кіт Том, який потребує турботи і догляду, а також вміє повторювати сказані йому фрази.

Ігровий процес Мій Говорить Том 2

По ходу геймплея, як і в першій грі, гравцеві належить зайнятися вихованням маленького Тома, піклуючись про нього і стежачи за тим, щоб він був у гарному настрої і ріс здоровим. Кота необхідно регулярно годувати, купати, водити по потребам і вчасно укладати спати.

Тому здатний повторювати сказані йому слова. Все це можна записувати на відео і публікувати в соціальних мережах. Щоб Кіт не занудьгував, можна пограти з ним в міні-гри, яких стало ще більше, а щоб він не розслаблявся, його слід потягнути за хвіст або вуха, ткнути пальцем в живіт.

В міні-іграх заробляються монетки, за які можна прикупити Того нових речей або одягнути його в стильну одяг. У деяких іграх є можливість змагатися в результатах з друзями. Чим вище рівень головного героя, тим більше відкривається різноманітних предметів. Примітно, що у кота є іграшки та свої маленькі вихованці, з якими він бавиться, а також з'явився веселий сусід - пес Бен. Натиснувши на спеціальну кнопку, можна покликати Бена, який, сміючись, подшутит над Томом.

Гідності ігри

  • Цікавий геймплей;
  • Приємне графічне оформлення;
  • Захоплюючі міні-ігри.

7 скріншотів для ігри Мій Розмовляючий Том 2

Мій Розмовляючий Том 2 Image 1
  Мій Розмовляючий Том 2 Image 2
  Мій Розмовляючий Том 2 Image 3
  Мій Розмовляючий Том 2 Image 4
  Мій Розмовляючий Том 2 Image 5
  Мій Розмовляючий Том 2 Image 6
  Мій Розмовляючий Том 2 Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Наявність реклами
Да
Теги
Категорія
Оновлено
Неділя, 04 серпня 2019
Поточна версія
1.5.1.587
Сумісність
Android 4.1 або пізніша версія
Розрядність
32 и 64 bit
Вбудовані покупки
Да

Мій Розмовляючий Том 2 для Android

  • Total downloads 3 283
{{jlexhelpful name="Мій Розмовляючий Том 2" key="content_1034" section_id="1" }}

Відгуки про ігру Мій Розмовляючий Том 2

+1 Вася
Качаю цю гру тільки заради парадіювання голосу. Спочатку говориш сам, а той повторює і всі лягають від сміху). Дуже хороша штука, коли настрій не дуже, або для розігріву в компанії, щоб посміятись від душі.

21.11.2019, 17:27

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
+2 Макар
Дітям подобається. а значить творці молодці. Сестра мовчить всю дорогу і ігорает, для мене спокій по дорозі на дачу дуже важливо. Я їй свій телефон спокійно довіряю, аби не приставала)))

21.11.2019, 04:10

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
+1 Христина
Класна і смішна гра. Особливо, коли використовуєш її для зміни голосу, тоді можна лягати від сміху. Чимось трохи нагадує старий тамагочі, де треба було годувати і прибирати за своїм домашнім улюбленцем.

18.11.2019, 17:19

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата