Иконка

Google Pay 2.95.262992467

Офіційне платіжне додаток від Google
Average rating
80% - 1 vote
Изображение для 
		
			Google Pay

Google Pay - додаток під управлінням операційної системи Android, призначений для здійснення платежів з використанням мобільного телефону і його функцій без наявності банківської карти.

Функціонал Google Pay

Інтерфейс програми виконаний максимально просто і зручно. Додаток може працювати поверх всіх програм. Для активації і входу потрібно протягнути з нижньої частини екрану. Далі проводиться робота з доданими банківськими картами. Вибір карти із списку провадиться за допомогою перемикання перегортанням з різних сторін.

Особливості

На відміну від більшості інших додатків Google не є встановленою в більшості версій Android, потрібна додаткова установка.

Переваги

  • Програма робить роботу в тому числі і з віртуальними банківськими картами - наприклад, сервісу Яндекс.Гроші, мобільних банків, що надають свої послуги та без наявності фізичних офісів і відділень або внутрішніх платежів Google. У разі втрати картки можна продовжувати роботу з нею в додатку.
  • Додаток регулярно пропонує користувачеві різноманітні знижки та акції щодо повернення грошових коштів у вигляді кешбека.
  • Включення режиму оплати можна зробити як за допомогою тачпада, так і введенням цифрового пароля.
  • Безпека переказів та платежів в Google Pay забезпечується на максимальному рівні. На даний момент не відомо ні про одному випадку витоку даних.
  • При оплаті не передаються ніякі дані про саму карту. Додаток просить введення налаштувань лише при додаванні карти. Після чого вона запитує дані з банку, фіксуючи прив'язку.

Недоліки

  • Утиліта розроблена спеціально під операційну систему Android. Однак не під конкретних виробників мобільних пристроїв. Тому програма не завжди може коректно працювати в окремих випадках.
  • Встановлюється без додаткової перевірки можливостей гаджета. Тому може скластися враження, що він точно буде працювати, якщо у смартфона відсутні можливості (через їх відсутність спочатку або у вигляді поломки).

9 скріншотів для Google Pay

Google Pay Image 1
  Google Pay Image 2
  Google Pay Image 3
  Google Pay Image 4
  Google Pay Image 5
  Google Pay Image 6
  Google Pay Image 7
  Google Pay Image 8
  Google Pay Image 9

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Наявність реклами
Нет
Категорія
Оновлено
Понеділок, 19 серпня 2019
Поточна версія
2.95.262992467
Сумісність
Android 4.4 або пізніша версія
Розрядність
32 и 64 bit
Вбудовані покупки
Нет

Google Pay для Android

  • Total downloads 48

Відгуки про цей додаток Google Pay