Artweaver 7.0.0.15216

безкоштовний растровий графічний редактор
Average rating
95% - 4 votes
Изображение для 
		
			Artweaver

Artweaver - це безкоштовний растровий графічний редактор для операційної системи Microsoft Windows, який був розроблений Борисом Еріхом.

В більшості своїй, дане програмне забезпечення орієнтоване як на художників-аматорів, так і професійних художників, які працюють з такими відомими комерційними продуктами як Adobe Photoshop або Corel Painter.

Також як і зазначені раннє комерційні програми, Artweaver вміє емулювати великий спектр різноманітних ефектів, таких як малювання пастеллю, олівцями або олією, що дозволяє створювати максимально природний вигляд зображення.

Особливості Artweaver:

Також дане додаток є у своєму складі такі популярні у користувачів фільтри, як розмиття або рельєф та інші. Artweaver також підтримує такі відомі і досить поширені формати зображень PNG, TGA, PSD, PCX, TIFF, BMP, GIF, JPEG. Цей додаток має в своєму складі і такі всім відомі інструменти для редагування як виділення, заповнення, «чарівна паличка», олівець, градієнт, а також «ласо».

Графічний редактор Artweaver є мультиплатформенним і може працювати під такими операційними системами як Linux або інших Unix-подібних ос, завдяки використанню такої програми як Wine.

Раннє, цей додаток було абсолютно безкоштовним, а починаючи з версії 1.0, яка з'явилася 30 вересня 2009 року, Artweaver існує у двох варіантах: як безкоштовна версія, так і платна версія «Artweaver Plus», вартість якої становить €29 і в своєму складі має більш широкі можливості. Сюди можна віднести як повна сумісність з фільтрами графічного редактора Adobe Photoshop, так і збільшення максимально підтримуваного розміру зображення.

У свою чергу безкоштовний варіант програми не може застосовуватися в комерційних цілях.

8 скріншотів для Artweaver

Artweaver Image 1
  Artweaver Image 2
  Artweaver Image 3
  Artweaver Image 4
  Artweaver Image 5
  Artweaver Image 6
  Artweaver Image 7
  Artweaver Image 8

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 13 серпня 2019
Поточна версія
7.0.0.15216
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista
Розрядність
32 и 64 bit

Artweaver для Windows

  • Total downloads 569

Відгуки про програму Artweaver

0 Николай
я працюю з цією програмою давно, і мені дуже вона подобається набором функцій.

11.07.2014, 08:38

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Minni
А мені він не дуже сподобався. У мене не найшвидший комп"ютер, в результаті програмка була під загрозою, але я використовувала стару безкоштовну версію. Набір інструментів та функцій хороший, але от їх розташування особисто для мене виявилося не дуже зручним, особливо я не люблю плаваючі панельки, але від них нікуди не подітися у 99% програм типу фотошоп. Так що думаю, це швидше проблема моїх звичок і слабенького комп"ютера, ніж самої програми. У результаті хоча б для ознайомлення - однозначно рекомендую, річ варта, набагато краще багатьох аналогів. А вже щодо зручна вона для вас буде - можна зрозуміти тільки спробувавши нею попрацювати.

10.04.2014, 19:05

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Tykhon
На мою думку, набір функцій у цієї програми дещо менше, ніж у "Фотошопу", але зате працювати з нею легше.

20.11.2013, 12:17

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата