Blender 3D 2.80

потужний безкоштовний 3D-редактор
Average rating
89% - 11 votes
Изображение для 
		
			Blender 3D

Blender - безкоштовний пакет для моделювання тривимірної комп'ютерної графіки для професійних дизайнерів комп'ютерної графіки і художників-початківців, дозволяє відчути всі можливості потужного безкоштовного 3D-редактора.

Можливості пакета Blender

Програма має весь набір повноцінних функцій для 3D-моделювання, створення інтерактивних комп'ютерних ігор, детальної промальовування і анімації різних персонажів і предметів.

Особливістю програми, крім її багатофункціональності, є її абсолютна безкоштовність. А це - значний плюс, особливо для початківців дизайнерів, яким ще не обов'язково вибирати дорогі 3D-редактори з майже такими ж можливостями.

Програма Blender оснащена всіма необхідними інструментами для повноцінної роботи над створенням ігрової графіки, а також обробки відео.

В Blender вже входять готові набори текстур і стандартні 3D-моделі. Програма має можливість циклічного рендеринга, також в список доробок останніх версій увійшов і поліпшений ігровий движок об'єкта. Стабільність і швидкодію цього потужного 3D-редактора вам гарантована.

Переваги Blender:

Зручне управління, практичність інтерфейсу і наявність величезної кількості візуальних ефектів - це все можна побачити в даному професійному редакторі.

Програму зможуть оцінити і початківці, і справжні фахівці у сфері тривимірної комп'ютерної графіки. Програма дозволить вам працювати не тільки безпосередньо з 3D-графікою, але і виробляти редагування звукових доріжок, працювати з текстом, займатися професійною обробкою відео.

13 скріншотів для Blender 3D

Blender 3D Image 1
  Blender 3D Image 2
  Blender 3D Image 3
  Blender 3D Image 4
  Blender 3D Image 5
  Blender 3D Image 6
  Blender 3D Image 7
  Blender 3D Image 8
  Blender 3D Image 9
  Blender 3D Image 10
  Blender 3D Image 11
  Blender 3D Image 12
  Blender 3D Image 13

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 01 серпня 2019
Поточна версія
2.80
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Blender 3D для Windows

  • Total downloads 8 383

Відгуки про програму Blender 3D

0 Vinnitsa81
Управління прогою складніше і запутаней ніж у 3D Max, але можливостей мені здається в ній більше. Головний плюс звичайно - можливість безкоштовної установки.

04.08.2014, 09:20

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 pogis
В цілому прога не погана.. трохи не звичайна, відрізняється від управління 3D Max або Maya, але звикнувши, відмовитися від неї не можливо..

26.07.2014, 09:10

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата