Inkscape 0.92.4

відмінний, багатоплатформовий, безкоштовний, векторний редактор
Average rating
80% - 4 votes
Изображение для 
		
			Inkscape

Inkscape - це векторний графічний редактор. Особливістю програми є наявність в ній відкритого коду для редагування. Програма володіє всіма можливостями CorelDraw та Adobe Illustrator і не поступається їм по можливостям роботи з векторною графікою і функціоналу.

Можливості Inkscape

Програма може працювати з зображеннями формату svg. За допомогою програми можна створювати прості і складні форми об'єктів, вставляти зображення, текст, застосовувати різноманітні заливки, групувати об'єкти, розподіляти по верствам і багато іншого.

Завдяки підтримці відкритого коду, в Inkscape є можливість вставляти графіку в форматі PostScript. Програма підтримує формати зображень png, eps, jpeg, tiff.

Утиліта підходить для роботи з векторною графікою, яка відповідає стандартам XML, CSS, CVG.

У Inkscape можна переглядати зображення в повноекранному режимі, застосовувати сітку і напрямні, створювати маски, керувати шарами, фільтрами, використовувати різні ефекти. Крім того, в програму впроваджена функція перевірки орфографії.

Inkscape можна керувати за допомогою гарячих клавіш, у програми є налаштування безлічі параметрів, серед яких настройка чутливості мишки, зовнішнього вигляду інтерфейсу. Програма адаптована під Windows XP, Vista, 7 і 8, має підтримку російської та англійської мови.

9 скріншотів для Inkscape

Inkscape Image 1
  Inkscape Image 2
  Inkscape Image 3
  Inkscape Image 4
  Inkscape Image 5
  Inkscape Image 6
  Inkscape Image 7
  Inkscape Image 8
  Inkscape Image 9

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Категорія
Оновлено
Субота, 02 березня 2019
Поточна версія
0.92.4
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Inkscape для Windows

  • Total downloads 1 190

Відгуки про програме Inkscape

0 Евгений
Цитата:
Гарна програма! Я, звичайно, не дизайнер, але люблю малювати щось у програмах такого типу. Єдиний мінус полягає в тому, що Inkscape хороша для Linux, а Windows значно популярнішим. Не знаю, чи є версія для Windows, особисто я її не зустрічала.
Тут весь софт тільки для windows

05.09.2013, 20:17

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 AngelaRossa
Хороша програма! Я, звичайно, не дизайнер, але люблю малювати щось у програмах такого типу. Єдиний мінус полягає в тому, що Inkscape хороша для Linux, а Windows значно популярнішим. Не знаю, чи є версія для Windows, особисто я її не зустрічала.

05.09.2013, 14:57

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Йорк New
Кращий в своєму роді. Хто навчився в ньому робити потрібні речі вже не подивиться в сторону Adobe Illustrator і вже тим більше лоховского Corel для дівчаток.

08.07.2013, 21:36

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата