Angular Door 1.0

безкоштовна програма для проектування меблів
Average rating
87% - 8 votes
Изображение для 
		
			Angular Door

Angular Door - ця невелика програма, що займає на жорсткому диску всього 290 Кб, дозволяє своїм користувачам розраховувати різні величини майбутніх кутових шаф. Ввівши кілька відомих параметрів, інженер отримає точні розміри майбутнього виробу або окремих його частин, зважаючи, що саме йому потрібно.

Можливості Angular Door

  • розрахунок ширини кутовий двері (для цього необхідно буде ввести ширину і глибину самого шафи, і ширину боковин; якщо боковини різної ширини або ширина і глибина шафи різні – програма виведе кут розташування дверки);
  • розрахунок ширини і глибини шафи (вводиться ширина дверей і боковин; підгін значень для створення нестандартних кутів дверей – не 45 гр.);
  • розрахунок боковин меблів (вводиться ширина шафи глибиною і ширина дверей; також можна розрахувати інші варіанти кута двері, відмінні від 45 гр.).

Інтерфейс програми російський. В основному вікні у лівій частині вводяться відомі параметри. У правій частині вікна вибираються потрібні і трохи нижче відображається креслення готового виробу з усіма зазначеними координатами, як введеними, так і знайденими. Це дозволяє не тільки дізнатися самі розміри предмета, але й побачити його креслення.

Програма Angular Door працює в операційних системах Windows 2000, 2003, XP і Vista. У більш нових ОС стабільність її роботи не гарантується.

6 скріншотів для Angular Door

Angular Door Image 1
  Angular Door Image 2
  Angular Door Image 3
  Angular Door Image 4
  Angular Door Image 5
  Angular Door Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Середа, 20 червня 2018
Поточна версія
1.0
Сумісність
Windows Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Angular Door для Windows

  • Total downloads 1 767

Відгуки про програму Angular Door