Adblock Plus для Google Chrome 3.6.2

потужний блокувальник реклами для браузера Google Chrome
Average rating
81% - 44 votes
Изображение для 
		
			Adblock Plus для Google Chrome

Браузерне розширення Adblock Plus для Chrome застосовується для контролю і блокування реклами під час інтернет серфінгу. Програма призначена для зручного переходу по сторінках без відкриття або відтворення рекламних блоків і роликів. Підходить для використання в соціальних мережах, на відеоканалах Youtube, в інтернет-магазинах і на інших сайтах.

Характеристики Adblock Plus

Розширення дає можливість користувачеві обмежити завантаження певних елементів на кожній сторінці. У список заборонених об'єкт може вноситися назавжди або виключатися тільки на обраному веб-сайті. Окремі ресурси можуть бути внесені в перелік дозволених, дозволяючи переглядати рекламу тільки на них.

Блокування Adblock Plus поширюється на наступні елементи:

  • спливаючі ролики;
  • переходи на рекламні сторінки або сайти інтернет-магазинів;
  • відкривання банерів, текстових блоків;
  • спливаючі вікна або форми з рекламними пропозиціями.

Додатково розширення попереджає користувача про перехід на небезпечний сайт. В налаштуванні фільтрів можна відключити відображення кнопок для соціальних засобів сполучення (мереж, журналів, каналів). Дозволяє попередити з'єднання з шкідливими програмами-шпигунами.

Особливості Adblock Plus

Кожен користувач може отримати доступ до коду і вивчити особливості сторінки, її об'єктів. При виникненні проблем з блокуванням елементів можна відправити розробникам повідомлення про некоректне функціонування розширення.

Увага! Adblock Plus отримує доступ до особистих даних користувача та історії. Відомості застосовуються для розширення пропозицій і фільтрів для блокування.

Передача персональної інформації не проводиться. Сам користувач може додати додаткові блокуючі фільтри зі сторонніх сайтів.

Програма призначена для роботи з ОС Windows. Активується і настроюється розширення браузера Google Chrome. Дані щодо роботи програми можуть бути винесені на панель інструментів, а також для зручності застосування в меню правої кнопки миші.

5 скріншотів для Adblock Plus для Google Chrome

Adblock Plus для Google Chrome Image 1
  Adblock Plus для Google Chrome Image 2
  Adblock Plus для Google Chrome Image 3
  Adblock Plus для Google Chrome Image 4
  Adblock Plus для Google Chrome Image 5

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Категорія
Оновлено
Понеділок, 12 серпня 2019
Поточна версія
3.6.2
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Adblock Plus для Google Chrome для Windows

  • Total downloads 7 555

Відгуки про програму Adblock Plus для Google Chrome