uBlock Origin для Google Chrome 1.21.2

надійний, популярний, браузерні блокувальник реклами
Average rating
90% - 21 votes
Изображение для 
		
			uBlock Origin для Google Chrome

uBlock Origin для Google Chrome – відмінний блокувальник дратівної реклами в інтернеті, що працює з браузером Google Chrome. Виступає як альтернатива розкрученим розширень (наприклад, Block Ad), але на відміну від них споживає мінімальну кількість системних ресурсів при великій кількості запущених фільтрів. При цьому утиліта абсолютно не поступається по функціоналу і ефективності: підтримуються фільтри від сторонніх розробників, можна блокувати окремі елементи на сторінці, можна створювати «white list» для окремих сайтів та багато іншого.

Розробники заявляли, що на відміну від альтернативних програм вони не беруть грошей з рекламодавців за внесення їх реклами в список виключень, і не збираються робити цього в майбутньому. При тесті програма показала себе тільки з позитивної сторони: всі настирливі банери були блоковані, а продуктивність комп'ютера і самого браузера Chrome залишалася на колишньому рівні.

Фільтри в uBlock Origin

Програма може не тільки блокувати рекламу, але також зчитувати та створювати фільтри з хост-файлів. У стандартному пакеті поставляються і відразу активуються такі фільтри:

 • шкідливі домени;
 • EasyList;
 • EasyPrivacy;
 • список рекламних серверів Пітера Лоу.

З додаткових фільтрів на вибір в uBlock Origin доступні:

 • Spam 404;
 • MVPS HOSTS;
 • сервера hpHosts;
 • хост-файл Дена Поллока;
 • фанатський список відстеження;
 • та інші.

Завжди варто пам'ятати, що чим більше фільтрів буде задіяно, тим більше буде потрібно ресурсів для коректної роботи програми. Але що примітно, після активації трьох додаткових фільтрів uBlock буде брати собі набагато менше ресурсів, ніж аналогічні програми. Майте на увазі, що деякі списки можуть поламати веб-сайт, особливо ті, які були створені з хост-файлів.

Без стандартних фільтрів, по суті, це додаток ніщо, так що якщо хочете внести свій внесок у роботу додатка, то не завадило б подякувати людям, які активно займаються підтримкою фільтрів, надаються безкоштовно.

Установка uBlock Origin

Розширення встановлюється в стандартному режимі, який для установки розширень web-браузера Google Chrome. Після інсталяції значок програми буде відображатися у верхньому правому куті браузера на панелі завдань. Клацнувши лівою кнопкою миші, ви зможете переглянути кількість заблокованою реклами. Клацання правою кнопкою миші дозволить перейти в меню налаштувань, де ви зможете переглянути список встановлених фільтрів, створити «black list» для сайтів, де не буде блокуватися реклама і налаштувати під себе інші опції.

6 скріншотів для uBlock Origin для Google Chrome

uBlock Origin для Google Chrome Image 1
  uBlock Origin для Google Chrome Image 2
  uBlock Origin для Google Chrome Image 3
  uBlock Origin для Google Chrome Image 4
  uBlock Origin для Google Chrome Image 5
  uBlock Origin для Google Chrome Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Неділя, 28 липня 2019
Поточна версія
1.21.2
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

uBlock Origin для Google Chrome для Windows

 • Total downloads 1 795

Відгуки про програму uBlock Origin для Google Chrome