K-Meleon 75.1 (2015-09-19)

швидкий, легкий, багатомовний браузер
Average rating
76% - 11 votes
Изображение для 
		
			K-Meleon

K-Meleon — це швидкий інтернет-браузер, заснований на движку Gecko, від виробника Mozilla. Браузер має багато налаштувань, сьогодні він стає відмінною альтернативою Internet Explorer. K-Meleon — це безкоштовний браузер з відкритим кодом, він має ліцензію GNU General Public License.

Особливості та функції K-Meleon:

  1. Система закладок. K-Meleon можна працювати з декількома сторінками сайтів одночасно за допомогою швидкої навігації між ними. Вже не потрібно буде відкривати кілька вікон, і переходити від одного до іншого.
  2. Керування посиланнями рухом мишки. Ця функція є необхідністю будь-якого браузера. Вона дає можливість переходити по посиланнях одночасно, переміщаючи курсор, натиснувши праву кнопку мишки.
  3. Панель інструментів, контекстне меню, гарячі клавіші. Браузер має розширені налаштування, будь його функції можна призначити комбінацію гарячих клавіш.
  4. Блокування спливаючих функцій. Браузер дозволяє захиститися від нав'язливої реклами спливаючих вікон, а також від шкідливих сайтів.
  5. K-Meleon завантажується набагато швидше інших браузерів.
  6. Швидкий пошук. В панелі інструментів знаходиться кнопка для швидкого пошуку. Потрібно тільки натиснути її і ввести пошуковий запит. Також це можна зробити за допомогою комбінації клавіш Ctrl+G.
  7. Теми і скіни. Браузер є одним з найпростіших для створення скінів. Безліч тем і скінів для нього можна знайти в інтернеті.
  8. Браузер працює з багатьма версіями Windows.

6 скріншотів для K-Meleon

K-Meleon Image 1
  K-Meleon Image 2
  K-Meleon Image 3
  K-Meleon Image 4
  K-Meleon Image 5
  K-Meleon Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 28 лютого 2019
Поточна версія
75.1 (2015-09-19)
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

K-Meleon для Windows

  • Total downloads 3 123

Відгуки про програму K-Meleon