AnyTV Free 5.15

безкоштовна програма для перегляду онлайн TV
Average rating
78% - 127 votes
Изображение для 
		
			AnyTV Free

AnyTV Free – невелика програма, за допомогою якої можна не тільки слухати, але ще і дивитися в режимі онлайн величезна кількість телеканалів, радіостанцій зі всього світу.

AnyTV Free – це розважальні передачі, спорт, новини, мультфільми, вебкамери і багато іншого. Загалом, завдяки їй користувачі зможуть переглядати чимала кількість ТВ-каналів в мережі. Все, що вам потрібно підключення до інтернету і комп'ютер.

Основні можливості AnyTV Free:

Доступний інтерфейс AnyTV Free дозволить вибирати канали, які розсортовані за відповідними категоріями. Приємним доповненням стане те, що програма також дозволяє слухати радіостанції, їх тут представлено більше п'яти тисяч. Після ознайомлення, користуватися зможе самостійно сортувати канали, радіостанції відповідно до найбільш відповідними їй критеріями. Якщо вам сподобається канал, або радіостанція, ви зможете занести її у список улюблених (обраних), а значить, ви зможете отримати швидкий доступ до потрібних вам каналах.

Таким чином, AnyTV Free – це справжній подарунок для тих, хто любить всілякі медіа-розваги. Адже тепер користувач перед своїми очима буде мати доступ до інформації та різних точок земної кулі. В програмі немає реклами, реєстрація та інші складності, що заважають насолоджуватися переглядом і прослуховуванням.

6 скріншотів для AnyTV Free

AnyTV Free Image 1
  AnyTV Free Image 2
  AnyTV Free Image 3
  AnyTV Free Image 4
  AnyTV Free Image 5
  AnyTV Free Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 21 червня 2018
Поточна версія
5.15
Сумісність
Windows 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

AnyTV Free для Windows

  • Total downloads 30 083

Відгуки про програму AnyTV Free