Xstar Radio 6.8

безкоштовна програма для прослуховування онлайн-радіо
Average rating
68% - 12 votes
Изображение для 
		
			Xstar Radio

Xstar Radio представляє собою програму portable-виконанні, яка призначена для прослуховування онлайн-радіостанцій. Постійно оновлюваний і зростаючий список радіостанцій включає 2000 каналів, які транслюють потокове аудіо в якості 96-128 Kb/s.

Сьогодні постійно оновлюваний і зростаючий список радіостанцій включає 2000 каналів, які транслюють потокове аудіо в якості 96-128 Kb/s.

Xstar Radio включає менше радіостанцій, ніж у деяких конкурентів, але в програмі немає мертвих посилань радіоканалів, тому Xstar Radio – це якісний, сучасний продукт.

Заплатити доведеться лише за можливість запису потоку в mp3 і за зміну візуального оформлення. Для того, щоб зробити доступними всі функції програми, потрібно завантажити реєструючий додаток і скористатися одним з двох способів оплати: відправити sms або здійснити оплату кредитною карткою.

Розблокування платних функцій програми прив'язана до комп'ютера, на якому вона була здійснена, тобто «розблоковану» програма не буде працювати на іншому ПК. Ціна оплати раніше заблокованих функцій програми становить близько 100 рублів.

Запис музики, що транслюється Інтернет-радіостанціями, здійснюється з допомогою спеціального плагіна. Плагін володіє здатністю збереження в різних файлах окремих композицій, розпізнаних в аудіо-потоці. Шлях до папки з записаними композиціями – «C:Record». Після натискання кнопки зі зірочкою з'являється меню «Вибране», де можна зберігати улюблені радіостанції.

7 скріншотів для Xstar Radio

Xstar Radio Image 1
  Xstar Radio Image 2
  Xstar Radio Image 3
  Xstar Radio Image 4
  Xstar Radio Image 5
  Xstar Radio Image 6
  Xstar Radio Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
П'ятниця, 22 червня 2018
Поточна версія
6.8
Сумісність
Windows 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Xstar Radio для Windows

  • Total downloads 2 770

Відгуки про програму Xstar Radio

0 romuha
Відмінне радіо Xstar Radio. Користуюся майже рік. Зручний пошук радіостанцій.

20.09.2013, 13:01

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата