Connectify 2019.0.0.40040

утиліта для роздачі Wi-Fi з комп'ютера або ноутбука
Average rating
71% - 87 votes
Изображение для 
		
			Connectify

Connectify — невелика (трохи більше 9 Мб) утиліта, що дозволяє роздавати трафік з'єднання Wi-Fi прямо з комп'ютера, без застосування додаткових пристроїв (роутера). Утиліта працює тільки під Windows (починаючи з 7). Connectify можна користуватися безкоштовно або за бажанням оновити утиліту до версії Pro.

Установка Connectify

Після завантаження програми запустіть установку Connectify, погоджуючись інсталювати драйвер. По закінченні установки програми Вам буде запропоновано перезавантажити комп'ютер для завершення правильної інсталяції. Зробіть це, якщо плануєте відразу ж приступити до тестування утиліти, або пізніше, при відсутності такої необхідності.

Установки автоматичного запуску Connectify

Запустіть програму. У верхній сходинці у рядку Settings знайдіть опцію Startup і поставте «галочку» для запуску утиліти разом з комп'ютером. Ви також можете відключити всі сервіси програми одним натисненням.

У рядку Display можна вказати всі видимі сервіси, новини і з'єднання Connectify. Досвідчені користувачі можуть скористатися опціями Advanced. У безкоштовної версії цих можливостей немає, але і без цього утиліта роздає Wi-Fi без використання роутера/маршрутизатора.

Важливі моменти

У головному вікні утиліти під рядком Firewall встановіть галочки» в обох вікнах. Ця дія дає дозвіл на допуск до інтернету та локальної мережі. Досвідчені користувачі можуть створити не тільки мобільний hotspot Wi-Fi, чого достатньо для роздачі інтернету з комп'ютера, але і роутер, роздає інтернет через контролер, і навіть репітер для посилення сигналу Wi-Fi.

Проблеми та їх вирішення

Іноді користувачі неуважно читають інформацію про ОС, на яких працює утиліта. Програма функціонує тільки з системою Windows, починаючи з 7 версії.

Відсутність з'єднання і роздачі за допомогою Connectify може бути пов'язано з Вашим пристроєм, точніше — мережевою картою, що не підтримує Wi-Fi роздачу інтернету. Для усунення проблеми можна скористатися мережевим адаптером, наприклад, Wi-Fi D-Link.

Неправильна робота програми часто пов'язана з її неправильною установкою і помилках, допущених у послідовності дій. Ще раз прочитайте рекомендації по установці і початку користування програми (доступ в графі Help) і перевстановіть його.

Connectify незамінна там, де користуються відразу декількома пристроями: телефонами, планшетами. При правильній установці і точному дотриманні всіх інструкцій і рекомендацій по початку роботи з утилітою Connectify стає альтернативою дорогим роутера і «рятує» від маси проводів. Для користувачів мобільного інтернету (3G, 4G LTE), встановили Connectify, мережеві пристрої можуть бути обмежені одним модемом, що працюють у мережі оператора і підключеним спочатку до інтернету.

6 скріншотів для Connectify

Connectify Image 1
  Connectify Image 2
  Connectify Image 3
  Connectify Image 4
  Connectify Image 5
  Connectify Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 29 січня 2019
Поточна версія
2019.0.0.40040
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7
Розрядність
32 и 64 bit

Connectify для Windows

  • Total downloads 32 001

Відгуки про програму Connectify