Hamachi 2.2.0.633

безкоштовна програма для організації VPN-мереж
Average rating
94% - 30 votes
Изображение для 
		
			Hamachi

Hamachi — спеціалізоване програмне забезпечення, за допомогою якого можна створити всередині мережі інтернет свій власний сегмент з декількох комп'ютерів, що володіє практично всіма властивостями звичайної локальної мережі.

З допомогою Hamachi легко побудувати свою VPN. Майже будь-які програми, що підтримують з'єднання по локальній мережі, з тим же успіхом можуть працювати в мережах, побудованих на основі Hamachi.

Можливості Hamachi:

Hamachi дозволяє захистити дані передаються від комп'ютера до комп'ютера, використовуючи технологію peer to peer. Якщо бути більш точним, дана програма створює пористу сітку по протоколу UDP. Це значить, для з'єднання двох різних клієнтських машин використовується ще одна, причому необов'язково сервер. Ця третя машина потрібна лише для встановлення і підтримки з'єднання, в той час як пакети даних йдуть між двома клієнтами, минаючи третій комп'ютер. Така технологія не боїться різних перешкод на зразок фаєрвол, або NAT.

Найчастіше, програмне забезпечення Hamachi використовують люди, які грають в онлайн ігри, для яких більшість серверів в мережі інтернет вже не працює. Hamachi також може бути корисний, якщо ваш IP адреса динамічний і це створює якісь проблеми в онлайн з'єднаннях.

Існують дві версії програми: платна і безкоштовна, якою є деякі обмеження на використання.
Наприклад, кількість клієнтських комп'ютерів в ній може бути не більше п'яти. Однак, при купівлі ліцензії — обмеження на кількість клієнтських машин знімається, з'являються додаткові можливості для управління з'єднанням.

6 скріншотів для Hamachi

Hamachi Image 1
  Hamachi Image 2
  Hamachi Image 3
  Hamachi Image 4
  Hamachi Image 5
  Hamachi Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 04 квітня 2019
Поточна версія
2.2.0.633
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Hamachi для Windows

  • Total downloads 3 827

Відгуки про програму Hamachi

0 Роман Сусло
якось вирішили з друзями власну мережу запив, чисто 4fun, спочатку думали що це вкрай складна затія і доведеться витратити купу часу і нервів на реалізацію проекту який і не особливо потрібен був, але з допомогою хамачі все вийшло дуже просто і відносно швидко. респект автору !

27.04.2014, 19:29

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата