Satsuki Decoder Pack 5.3.9

великий безкоштовний пакет фільтрів і декодерів
Average rating
100% - 2 votes
Изображение для 
		
			Satsuki Decoder Pack

Satsuki Decoder Pack – це збірка фільтрів і декодерів, у складі якого є безліч різних аудіо - і видеокомпонентов. Всі компоненти незалежні і не вступають у конфлікти між собою.

Можливості Satsuki Decoder Pack

Розробники програми повідомляють, що даний пакет призначений для того, щоб дати користувачеві максимально великий набір функцій для комфортного перегляду відео та прослуховування аудіо. Програма Satsuki Decoder Pack підтримує всі найпопулярніші формати аудіо і відео.

В пакеті Satsuki Decoder Pack не містяться кодеки. Присутні тільки різні декодери і фільтри, які користувач може інсталювати на свій комп'ютер. Декодери виконують ті ж функції, що і кодеки, але вони значно менші і ніколи не приведуть до конфліктів між програмами. Ця проблема є досить суттєвою, якщо користувач інсталює на свій комп'ютер відразу кілька пакетів, і в такому випадку, під час перегляду відео, можуть виникнути деякі проблеми. З пакетом фільтрів і декодерів Satsuki Decoder Pack такого ніколи не трапиться.

Перевагою програми є те, що вона володіє відкритим вихідним кодом. Крім того, утиліта не містить ніяких шпигунських програм і в ній немає реклами.

6 скріншотів для Satsuki Decoder Pack

Satsuki Decoder Pack Image 1
  Satsuki Decoder Pack Image 2
  Satsuki Decoder Pack Image 3
  Satsuki Decoder Pack Image 4
  Satsuki Decoder Pack Image 5
  Satsuki Decoder Pack Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Категорія
Оновлено
Середа, 08 травня 2019
Поточна версія
5.3.9
Сумісність
Windows 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Satsuki Decoder Pack для Windows

  • Total downloads 145

Відгуки про програму Satsuki Decoder Pack