SMPlayer 17.11.0

багатофункціональний, багатоплатформовий медіа плеєр
Average rating
80% - 1 vote
Изображение для 
		
			SMPlayer

SMPlayer — багатофункціональний плеєр, який підтримує велику кількість форматів: DVD, VCD, MPEG-1/2, WMV, AVI, WMA, QT, MP4, MOV, OGG, AVI і багато інших.

Можливості SMPlayer

Додаток працює на движку MPlayer. Важливою його функцією є можливість запам'ятовування налаштувань для всіх файлів, які відтворюються в ньому користувачем. Якщо перервати перегляд фільму або програвання музики, то в наступний раз при відкритті файл буде відтворюватися з місця переривання і всі звукові і інші налаштування попереднього перегляду або прослуховування завантажуються автоматично.

У програмі передбачена налаштування гарячих клавіш, кольору інтерфейсу, шрифтів субтитрів, використання фільтрів (видалення шуму, деінтерлейсинг і багато іншого). З допомогою SMPlayer можна видалити вокал з музичної композиції, залишивши мелодію. Ця функція буде корисна у випадку використання програми в якості караоке.

У програмі можна перемотувати фільм коліщатком мишки, що буде швидко і зручно. Також можна змінювати налаштування яскравості, насиченості, контрасту, застосовувати будь-яку швидкість відтворення, синхронізувати звук. З допомогою можна завантажувати відео з YouTube, субтитри з opensubtitres.org.

Особливості та функції програми SMPlayer

  • додаток запам'ятовує налаштування перегляду з місця переривання і може відтворювати файл з того самого місця з їх збереженням;
  • великі можливості налаштування параметрів програми;
  • вміщує в собі браузер для скачування та перегляду відео з YouTube;
  • підтримка великої кількості форматів.

9 скріншотів для SMPlayer

SMPlayer Image 1
  SMPlayer Image 2
  SMPlayer Image 3
  SMPlayer Image 4
  SMPlayer Image 5
  SMPlayer Image 6
  SMPlayer Image 7
  SMPlayer Image 8
  SMPlayer Image 9

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 21 травня 2019
Поточна версія
17.11.0
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

SMPlayer для Windows

  • Total downloads 2 212

Відгуки про програму SMPlayer