VLC 3.0.8

потужний, багатоплатформовий мультимедійний плеєр з купою налаштувань
Average rating
84% - 17 votes
Изображение для 
		
			VLC

VLC media player - це потужний багатоплатформовий, багатофункціональний програвач, який підтримує величезну кількість форматів аудіо і відео-файлів, з підтримкою операційних симстем Windows, macOS, iOS, Android і Linux.

Переваги VLC

Насамперед VLC - простий і зрозумілий плеєр. З його установкою у звичайного користувача не виникає ніяких труднощів. Під час інсталяції програми є можливість одразу вибрати необхідних форматів для асоціації з VLC.

Зовнішній вигляд плеєра можна змінювати, завантаживши скіни (шаблони) з сайту розробника програми.

Однак, за простотою інтерфейсу ховається широка функціональність програми. VLC володіє безліччю можливостей і налаштувань. У програмі можна переглядати інформацію про занедбаному файлі, з допомогою вбудованого в ній спеціального засобу для її відображення.

VLC підтримує плагіни для розширення можливостей, яких тож у ньому предостатньо. VLC media player вміє відтворювати потокове відео і аудіо у форматах HTTP, MMS, RTP, RTSP, перетворювати формати, захоплювати звук і зображення.

Також в програмі є можливість налаштувань звуку та зображення, які розміщуються в панелях "Adjustments" і "Effects". Там можна налаштувати еквалайзер, підібрати необхідний звук для кімнати. У програмі передбачені різні функції для роботи з відео: розфарбовування, обрізка, додавання логотипу, зміна зображення.

Передбачена можливість установки затримки між потоками зображення, звуку і субтитрами.

10 скріншотів для VLC

VLC Image 1
  VLC Image 2
  VLC Image 3
  VLC Image 4
  VLC Image 5
  VLC Image 6
  VLC Image 7
  VLC Image 8
  VLC Image 9
  VLC Image 10

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 22 серпня 2019
Поточна версія
3.0.8
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

VLC для Windows

  • Total downloads 6 626

Відгуки про програму VLC

0 Катерина
Скільки користуюся комп"ютером стільки користуюся і проигрывателем.А як інакше? Адже і фільми дивишся і музику слухаєш, все ж не без його допомоги))) Тим більше безкоштовно)))

27.05.2014, 17:11

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Елена
Що можна сказати - даною програмою користуюся стільки скільки взагалі користуюся комп"ютером. Ну а як можна обходитися без плеєра? Дивишся фільми, слухаєш музику - просто не обходимо само як і антивирусник. Тим більше що безкоштовно))))

27.05.2014, 17:07

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Антон
Відмінний плеєр, який містить у собі все необхідне для повноцінного відтворення аудіо та відео, користуюся ним вже не перший рік і змінювати свій вибір я не буду.

23.04.2014, 19:35

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Bourne
Багато років дивлюся фільми і серіали в цьому програвачі, у мене всього дві колонки і в багатьох фільмах, якщо дивитися їх в інших програвачів, мовлення героїв майже не чутно, зате музика кричить, VLC таких проблем практично не буває, за це і ціную :)

09.09.2013, 08:35

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата