Windows Live Movie Maker 16.4.3528.331

безкоштовний, потужний і ефективний редактор відео для Windows
Average rating
84% - 52 votes
Изображение для 
		
			Windows Live Movie Maker

Windows Live Movie Maker – це відеоредактор, яким може скористатися практично будь-недосвідчений користувач, оскільки він надзвичайно простий і зручний. Серед можливостей WLMM – комбінування фільмів, фотознімків, музики і спецефектів, що дозволяє створювати яскраві і вражаючі презентації всього лише за кілька кроків.

Особливості установки Windows Live Movie Maker

Встановлювати розглянутий відеоредактор потрібно за допомогою інсталятора пакету Essentials, так як Windows Live Movie Maker є його частиною. Перед установкою враховуйте, що редактор не призначений для використання в більш старих ОС, ніж Windows 7 і Windows Vista, тому установка, наприклад, на Windows XP як мінімум позбавлена всякого сенсу.

Під час інсталяції за умочланію, будуть також встановлені й інші програми з пакету Essentials, такі як Messenger, панель Bing, Writer та інші.

Для того, щоб пройшла встановлення Windows Live Movie Maker необхідно в процесі установки натиснути на кнопку "Вибрати програми для установки":

у вікні вибору комонентов, зняти відповідні галочки, залишивши тільки одну, навпроти потрібної нам програми:

Переваги Windows Live Movie Maker

Програмою дуже просто користуватися. Все, що потрібно зробити - це здійснити імпорт у програму необхідного медіаконтенту: відео, фотографій, після чого визначитися з фоновою музикою, додати інформацію титри про те, хто створював ролик. Якщо необхідно додатково яким-небудь чином налаштувати відео, музику або текст, то в рядку заголовка програми відображаються відповідні кнопки.

Можна вибрати спеціальні ефекти серед великого їх числа:

  • затемнення кадру,
  • напливи (перехідні ефекти),
  • панорамування,
  • зум-ефект,
  • анімацію та інші зорові прикрашення.

Після того, як виготовлення відеоматеріалу завершено, можна встановити для нього довільний розмір, який залежить від того, на якому пристрої відеоролик буде використовуватися. Це може бути мобільний пристрій, комп'ютер, телеекран з високою роздільною здатністю або додаток-клієнт, надає сервіс чату.

Windows Live Movie Maker також легко розмістити створену презентацію в будь-який з популярних соціальних мереж, таких як Facebook, YouTube, Flickr або SkyDrive. Мабуть, істотний недолік Windows Live Movie Maker – це збереження відео в єдиному форматі WMV.

8 скріншотів для Windows Live Movie Maker

Windows Live Movie Maker Image 1
  Windows Live Movie Maker Image 2
  Windows Live Movie Maker Image 3
  Windows Live Movie Maker Image 4
  Windows Live Movie Maker Image 5
  Windows Live Movie Maker Image 6
  Windows Live Movie Maker Image 7
  Windows Live Movie Maker Image 8

Додаткова інформація

Категорія
Оновлено
Понеділок, 18 червня 2018
Поточна версія
16.4.3528.331
Сумісність
Windows 8, 7
Розрядність
32 и 64 bit

Windows Live Movie Maker для Windows

  • Total downloads 9 599

Відгуки про програму Windows Live Movie Maker

0 Натуся
На роботі завжди використовую цей редактор для презентацій на укори. Просто, швидко і головне що старенький комп без проблем тягне.

30.06.2014, 09:53

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Oinla99
програма взагалі клас. все чітко, ясно і зрозуміло. головне російською. особливо мені сподобалося, що в кінці відео, можна точно само як і в кіно написати хто режисер, у ролях хто, які титри, місце зйомки, одним слово шикарно.)

06.06.2014, 17:44

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Oinla99
програма просто супер. все зрозуміло і ясно ще сильніше задоволена тим, що в кінці можна, як в кіно написати, наприклад, хто режисер, актори, місце зйомки, титри... панорами або як її там анімації взагалі супер. слів немає)

06.06.2014, 17:41

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Эмма Никифорова
Скачала програму,так як для роботи треба було готувати відео-презентації,перше що сподобалося-простота в управлінні,мені як новачку було все зрозуміло і легко,зручно додавати фото до основного відео,а так само додавати музичний супровід. Безумовно рекомендую всім користувачам.

20.05.2014, 12:50

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата