Astroburn Lite 2.0.0.204

популярна програма для запису CD / DVD дисків
Average rating
96% - 5 votes
Изображение для 
		
			Astroburn Lite

Astroburn - це програма для запису будь-якої інформації як на звичайні CD-диски, так і диски більш сучасних форматів DVD і навіть Blue-ray.

Функції Astroburn Lite

Безкоштовний варіант Astroburn Lite, на відміну від платного Pro, має обмежений арсенал функцій. Проте основні функції у безкоштовної версії є, що дозволить не відчувати жодних незручностей при виконанні базових операцій запису дисків.

Версія для професійного використання має розширений набір можливостей по копіюванню, запису і стирання оптичних дисків всіх видів: CD/DVD-R/RW, DVD-RAM, DVD+R/RW і інших. Astroburn професійної версії може працювати з великою різноманітністю пристроїв, призначених для роботи з оптичними дисками. Основне концептуальне відміну Lite від Pro полягає в тому, що Lite - це, фактично, безкоштовне додаток, який вдало доповнює Daemon Tools з метою розширення можливостей останнього, а ось Pro-варіант - це вже окремий додаток, здатне обробляти образи дисків.

Завантажити Astroburn Lite можна по відповідному посиланню на цій сторінці.

Інтерфейс версії Lite проста і має користувача в свою сторону, налаштувань не багато і вони всі на виду, відшукати їх не складе ніякої праці. Колірне оформлення оболонки легко змінити на те, що буде більш зручним, а процес запису в Astroburn Lite легко почати всього лише декількома кліками миші. Між іншим, програма може відновити образ диска у форматі ISO назад на диск.

6 скріншотів для Astroburn Lite

Astroburn Lite Image 1
  Astroburn Lite Image 2
  Astroburn Lite Image 3
  Astroburn Lite Image 4
  Astroburn Lite Image 5
  Astroburn Lite Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 21 червня 2018
Поточна версія
2.0.0.204
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Astroburn Lite для Windows

  • Total downloads 1 351

Відгуки про програму Astroburn Lite