SRecorder 2.0

рекордер екрану зі звуком
Average rating
80% - 8 votes
Изображение для 
		
			SRecorder

З допомогою SRecorder ми зможете швидко і легко записати потокове відео прямо з екрану монітора. Функціональний редактор можна використовувати для реалізації задумів щодо створення різних навчальних відеороликів, які супроводжуються звуковими поясненнями і коментарями. Програма відмінно підійде для підготовки відеооглядів або презентацій.

Можливості SRecorder

Програмний інструмент Srecorder дозволяє виконувати зйомку як стандартної області робочого столу, так і активних діалогових вікон всіляких утиліт і додатків. Простота програми дає користувачеві можливість витратити на створення навчального відеоролика всього кілька хвилин. Srecorder миттєво починає працювати, досить клацнути мишею на іконку програми і натиснути кнопку "запис". Після завершення запису збережений файл надходить у розпорядження користувача, його можна залишити для подальшого зберігання на комп'ютері, відправити на сервер або поділитися з друзями в популярних соціальних мережах.

Інші можливості:

  • простота експлуатації програми;
  • можливість настроїти опції зображення;
  • сумісність продукту з використовуваними сучасними картами і кодеками;
  • ефективна запис звукової доріжки;
  • швидке форматування та конвертування кліпу.

Характеристики програми

Інтерфейс Srecorder не містить непотрібної інформації, а відрізняється лаконічністю і акуратністю. Програма працює у фоновому режимі і вміє знімати паралельно з активністю інших додатків. Розмірні параметри основного екрану необмежені, після запуску програми подальший процес зйомки виконується в автоматичному режимі відповідно до заданих налаштувань.

Оптимізована архітектура Srecorder дозволяє прискорити процес створення контенту - розробники усунули необхідність попереднього редагування. Готові файли конвертуються в окремі документи і відправляються для зберігання в директорію робочого столу. Крім налаштування опцій характеру зображення, користувачеві перед початком зйомки надається можливість задати необхідну якість запису потокового звуку, а також вибрати формат остаточного файлу.

6 скріншотів для SRecorder

SRecorder Image 1
  SRecorder Image 2
  SRecorder Image 3
  SRecorder Image 4
  SRecorder Image 5
  SRecorder Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 05 липня 2018
Поточна версія
2.0
Сумісність
Windows 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

SRecorder для Windows

  • Total downloads 982

Відгуки про програму SRecorder