VerseQ 2011.12.31

простий і зручний клавіатурний тренажер
Average rating
100% - 3 votes
Изображение для 
		
			VerseQ

VerseQ - клавіатурний тренажер, завдяки якому друк наосліп стала доступною кожному.

На відміну від своїх аналогів, дана комп'ютерна програма володіє високою ефективністю і безліччю особливостей. Її, як правило, встановлюють ті, хто хоче друкувати на клавіатурі швидко і безпомилково. Згідно зі статистикою, люди, які користувалися цією програмою, вже через годину стали більш досвідченими у виконанні даної дії.

Переваги VerseQ

Величезною перевагою VerseQ вважається те, що вона дуже проста і зручна у використанні. Більше того, ця комп'ютерна програма складається з унікального і неймовірно потужного алгоритму навчання, який дає можливість людині навчитися друкувати наосліп за найкоротші терміни.

Багато людей віддають перевагу саме цієї програмі з тієї причини, що вона працює дуже швидко. Це свідчить про те, що йому більше не доведеться витрачати свій вільний час на перегляд нудних відеоуроків.

Великою гідністю VerseQ також є те, що дана програма гарантує людині психологічний комфорт. Все це завдяки тому, що вона не викликає роздратування і нервового напруження. Програма не має особливості карати за зроблені помилки. Вона дає можливість користувачу поліпшити й закріпити навички.

Використання даної програми дає можливість людині не тільки поліпшити свої навички, але й істотно прискорити свій кар'єрний ріст. Це пов'язано з тим, що жодна сучасна компанія не може обійтися без працівника, який здатний з закритими очима і безпомилково надрукувати необхідний текстовий файл в найкоротші терміни.

6 скріншотів для VerseQ

VerseQ Image 1
  VerseQ Image 2
  VerseQ Image 3
  VerseQ Image 4
  VerseQ Image 5
  VerseQ Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 26 червня 2018
Поточна версія
2011.12.31
Сумісність
Windows 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

VerseQ для Windows

  • Total downloads 1 146

Відгуки про програму VerseQ