DjVu Reader 2.0.0.27

утиліта для читання і перегляду файлів у форматі DjVu
Average rating
90% - 2 votes
Изображение для 
		
			DjVu Reader

DjVuReader - додаток, призначений для відкриття і перегляду файлів з розширенням .djvu.
Програмою підтримуються російська та англійська мови. Є також підтримка можливості перегляду в двох режимах: одновіконному і двохвіконному.

Завдяки широким можливостям налаштування контрастності і яскравості зображення користувач може підібрати оптимальне положення, при якому йому буде найбільш комфортно читати документ з монітора комп'ютера.

Можливості DjVu Reader

У програмі була реалізована найбільш повна можливість індексації не лише сторінок документа, але і його змісту.

Додаток DjVu Reader має підтримку копіювання в буфер обміну не тільки тексту, але і зображень, що є досить зручним при роботі з документом.

Тепер утиліта має можливість відкриття всіх вкладок в одному віконці, тому тепер немає необхідності тримати в треї кілька копій програми, що істотно економить пам'ять і швидкодія комп'ютера. Дана можливість є у ряду нинішніх браузерів.

Варто сказати і про те, що програма була написана в середовищі розробки Borland C++ Builder 6. Як стверджують розробники, програму вони писали для власного використання, так як файли в цьому форматі не займають багато місця і зручні для зберігання. Для написання DjVu Reader за основу брався вихідний код безкоштовної програми DjVuLibre 3.5.12, що працює під операційною системою Linux.

Використовуючи DjVuReader, практично будь-який користувач має можливість ввести в файл формату DjVu свій власний зміст, іншими словами, розбити його так, як йому зручно. Але, тим не менш, його неможливо буде переглянути в аналогічних програмах, що дозволяють переглядати файли у форматі DjVu.

6 скріншотів для DjVu Reader

DjVu Reader Image 1
  DjVu Reader Image 2
  DjVu Reader Image 3
  DjVu Reader Image 4
  DjVu Reader Image 5
  DjVu Reader Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 19 червня 2018
Поточна версія
2.0.0.27
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

DjVu Reader для Windows

  • Total downloads 551

Відгуки про програму DjVu Reader