OpenOffice 4.1.3

безкоштовний офісний пакет, альтернатива Microsoft Word
Average rating
80% - 22 votes
Изображение для 
		
			OpenOffice

OpenOffice — це набір безкоштовних програм для обробки електронних таблиць, текстів, графіки, презентацій, а також баз даних і багатьох інших офісних файлів. Програма працює на всіх ПК і дозволяє зберігати всі особисті дані у відкритому міжнародному форматі ODF та інших поширених зараз офісних пакетах.

Компоненти OpenOffice

В програмний пакет OpenOffice входить:

 • Calc - це модуль електронної таблиці, який дозволяє аналізувати, обробляти і візуалізувати табличні дані, а також маніпулювати ними для отримання необхідного результату. Програма має просунуті засоби для аналізу, прийняття рішень і побудови на їх основі діаграм. Вона має більше 30 функцій для математичних, фінансових і статистичних операцій.
 • Draw - це інструмент для малювання, використовує редактор векторної графіки. З його допомогою однаково якісно можуть бути виконані і прості діаграми, і тривимірні художні роботи. Також програма дозволяє імпортувати зображення та графіку найпоширеніших форматів і може збережуть готовий проект в більш ніж 20-ти з них, включаючи PDF, Flash, PNG і HTML.
 • Impress - це інструмент для роботи з презентаціями. Він дуже простий в освоєнні, має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і базовий набір інструментів (анімація, ефекти, засоби малювання), що дозволяє створювати презентації. Крім того, презентація може бути розширена текстовими ефектами Fontwork, а формат готового файлу сумісний з Microsoft PowerPoint.
 • Base забезпечує стандартні засоби повсякденної роботи з базами даних. Програма може редагувати звіти, форми, запити, таблиці, відносини і подання так, щоб управління ними стало максимально простим і знайомим. З нових можливостей програма пропонує можливість аналізу і редагування відносини зі схеми його подання. Сумісними з нею є dBASE, MySQL, Microsoft Access, Oracle а також будь-які інші JDBC і ODBC бази даних.
 • Math - редактор рівнянь і формул. Він може бути використаний для створення складних рівнянь, що включають символи і знаки, які не доступні в стандартних наборах шрифтів.

Переваги OpenOffice

 • Вільне поширення.
 • кросплатформенність та.
 • Можливість вносити власні зміни в програмне забезпечення.
 • Сучасний і інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс.
 • Підтримка багатьох мов.
 • Модульність.
 • Інтеграція.
 • Відкрита файлова структура.

6 скріншотів для OpenOffice

OpenOffice Image 1
  OpenOffice Image 2
  OpenOffice Image 3
  OpenOffice Image 4
  OpenOffice Image 5
  OpenOffice Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 19 червня 2018
Поточна версія
4.1.3
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

OpenOffice для Windows

 • Total downloads 15 026

Відгуки про програму OpenOffice

0 nickolaj
Коли робив роботи з наповнення свого сайту, то саме в Open Office всі сторінки формував. Дуже зручна програма. Вона вбудована в Linux SUSE 11.3 (так є практично у всіх Linux) - рекомендую використовувати для скульпторів сторінок сайтів.

06.09.2013, 08:09

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Тимур
Open Office відмінна програма для роботи, на роботі така стоїть, тепер і вдома поставив.

06.09.2013, 08:02

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 vlabodo
Особисто я користуюсь на роботі безкоштовним Open Office і не бачу абсолютно ніякої різниці між Word та цією програмою. Зручно, якісно і, головне, безкоштовно!

30.08.2013, 21:54

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата