Advego Plagiatus 1.3.3.2

потужна програма для перевірки унікальності текстів
Average rating
81% - 12 votes
Изображение для 
		
			Advego Plagiatus

Advego Plagiatus – програма для перевірки тексту на унікальність, яка підійде для адміністраторів сайтів, копірайтерів та рерайтерів. Пряме призначення програми – перевірка різних статей, текстів, заміток на унікальність. Завдяки Advego Plagiatus автор зможе виправити у своїй роботі ті фрагменти тексту, які вже є в інтернеті, а адміністратор - швидко викрити шахрая, який намагається видати чужу роботу за свою.

Програма має дуже маленький розмір і не споживає системних ресурсів.

Основні можливості програми Advego Plagiatus

Щоб перевірити ваш текст на унікальність, його необхідно скопіювати або ввести в спеціальне поле програми. Потім натиснути на кнопку «перевірка унікальності» - і програма почне пошук повторюваних слів і виразів в інтернеті, в разі, якщо такі знайдено, програма підсвітить їх певним кольором.

По закінченні перевірки підсумковий результат виводиться у відсотках. Якщо результат вас не влаштовує, ви можете виправити текст і провести перевірку знову.

У програмі реалізована можливість зміни кодування тексту, а також редагування списку пошукових систем. Навіть початківці рерайтери і копірайтери без особливих зусиль зможуть розібратися в інтерфейсі програми. Лаконічність і мінімалізм, - ось основні «козирі», що грають на руку програмі, адже в такому маленькому додатку важливими факторами є зручність і простота.

6 скріншотів для Advego Plagiatus

Advego Plagiatus Image 1
  Advego Plagiatus Image 2
  Advego Plagiatus Image 3
  Advego Plagiatus Image 4
  Advego Plagiatus Image 5
  Advego Plagiatus Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Понеділок, 18 червня 2018
Поточна версія
1.3.3.2
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Advego Plagiatus для Windows

  • Total downloads 2 251

Відгуки про програму Advego Plagiatus

0 Романчег
Мабуть, одна з кращих програм для перевірки унікальності текстів. Є один мінус - працює тільки під віндою. Версії під лінукс і під mac os x немає, а це значить, що треба ставити емулятор windows. Хоча розробники вже давно обіцяли випустити версію під інші операційні системи, пару років - точно.

07.06.2014, 12:58

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Аленка
Дуже сподобалася програма, з установкою програми не було ніяких проблем. Інтерфейс зручною і зрозумілий. Мені подобається система підсвічування, яка істота спрощує процес роботи з програмою.

28.02.2014, 13:56

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 zenichka
Дуже зручний додаток, так як можна перевірити унікальність своїх текстів, таким чином уникнувши плагіату, який часто буває недоречний.

13.02.2014, 20:52

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Данил
Користуюся цією програмою вже близько півроку, можу сказати що Advego Plagiatus відмінно справляється зі своєю роботою у мене немає ніяких нарікань, найголовніше, що після перевірки тексту ви можете не сумніватися в достовірності вашого тексту.

08.09.2013, 08:04

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Gek-atA
Скачала, спробувала. Все дуже зрозуміло та просто! І особливо приємно, що програма знаходиться на робочому столі, а не в браузері - мені так зручніше. :)

06.09.2013, 08:35

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 vlabodo
Дуже зручна програма перевірки унікальності текстів. Хороша якість роботи і зручний інтерфейс роблять її однією з кращих в інтернеті.

05.09.2013, 14:45

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата