Database Benchmark 3.0.0

утиліта для тестування продуктивності баз даних
Average rating
100% - 1 vote
Изображение для 
		
			Database Benchmark

Database Benchmark є абсолютно безкоштовним програмним забезпеченням, яке дозволяє здійснювати тестування продуктивності баз даних. Завдяки тому, що даний проект з відкритим вихідним кодом, будь-розробник має можливість внести практично будь-які зміни, а також додати свої власні способи тестування баз даних для того, щоб якомога краще адаптувати програмне забезпечення для роботи з різноманітними програмами.

Переваги Database Benchmark

Наявність дружнього інтерфейсу у даного додатка дозволяє здійснювати зручну роботу не лише розробникам, але і практично будь-якому іншому користувачеві.

На сьогоднішній день, велика кількість компаній користуються базами даних для обробки і зберігання різного роду інформації, а тому досить важливим питанням у даній сфері є надійність і продуктивність баз даних.

Завдяки використанню такого програмного забезпечення, як Database Benchmark, ви отримуєте можливість здійснювати велику кількість тестувань, які дозволять вам отримати найбільш якісні перевірки, а відповідно і результати.

Всі результати тестувань мають вигляд різноманітних діаграм і графіків, які дозволяють максимально точно і швидко отримати результати тестів на продуктивність і надійність перевіряються баз даних.

Наявна простота і гнучкість застосування Database Benchmark дозволяють зробити це програмне забезпечення найбільш ідеальним інструментом для всіх, хто має справу з базами даних.

6 скріншотів для Database Benchmark

Database Benchmark Image 1
  Database Benchmark Image 2
  Database Benchmark Image 3
  Database Benchmark Image 4
  Database Benchmark Image 5
  Database Benchmark Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Категорія
Оновлено
П'ятниця, 22 червня 2018
Поточна версія
3.0.0
Сумісність
Windows 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Database Benchmark для Windows

  • Total downloads 113

Відгуки про програму Database Benchmark