Game Maker 8.1

потужний безкоштовний конструктор 2D і 3D ігор
Average rating
92% - 31 votes
Изображение для 
		
			Game Maker

Game Maker є однією з останніх новинок, кращих і популярних конструкторів для створення 2D і 3D ігор будь-якого жанру, з різними місіями, рівнями та сценаріями.

У програмі є вже вбудований редактор текстур, об'єктів, спрайтів, за допомогою якого також можна задавати різні завдання для гравців, час на виконання місій і маршрут пересування.

Без особливих труднощів, за короткий час можна створювати будь-яку гру, встановлювати в ній свої власні правила, за якими надалі будуть грати інші гравці.

Завдяки програмі Game Maker у користувачів з'являється повноцінна можливість створювати ігри без особливих знань мови програмування, а володіючи такими знаннями можна запросто використовувати для своїх ігор додаткові скрипти. Починаючі програмісти активно використовують дану програму в якості навчального матеріалу і початкової бази для розвитку своїх професійних навичок у сфері створення ігор.

Завдяки якісному русификатору є можливість користуватися всіма привілеями і функціями утиліти без обмежень. Простота інтерфейсу дозволяє за короткий термін навчитися навіть новачкам.

Переваги програми Game Maker:

  • висока швидкість роботи;
  • підтримка скриптів;
  • широкий функціонал;
  • українська мова (мається руссификатор );

З допомогою Game Maker можна створювати чудові ігри, користуватися безкоштовною колекцією вбудованих звуків і зображеннями для гри. Програма має свій програмний мова GML, робота з яким дозволяє створювати барвисті і функціональні гри.

6 скріншотів для Game Maker

Game Maker Image 1
  Game Maker Image 2
  Game Maker Image 3
  Game Maker Image 4
  Game Maker Image 5
  Game Maker Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Категорія
Оновлено
Вівторок, 11 червня 2019
Поточна версія
8.1
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Game Maker для Windows

  • Total downloads 26 462

Відгуки про програму Game Maker