WebSite X5 Free 17.1.1.0

зручна програма створення власних веб-сайтів
Average rating
100% - 4 votes
Изображение для 
		
			WebSite X5 Free

Incomedia WebSite X5 Free — це програма, основною метою якого є допомога користувачам у створенні веб-сайтів, інтерактивних презентацій та блогів.

Можливості Incomedia WebSite X5 Free

Incomedia WebSite X5 Free є ефективної і повноцінної утилітою, яка призначена для створення веб-сайтів, блогів, інтерактивних презентацій та інтернет-магазинів без будь-яких навичок програмування. Програма має гнучкий інтерфейс, який дає можливість вибирати вподобані шаблони і завантажувати вже існуючі. Вам потрібно лише уточнити деталі: ім'я автора, URL-адресу та опису сайту, а після швидко опублікувати проект.

Для початку слід вибрати: чи хочете ви створити новий проект або просто змінити існуючий. Далі потрібно буде дати веб-сайту назву, вказати авторство і адресу, а також встановити певні ключові слова, які будуть використовуватися в пошукових системах для індексації сторінок. За допомогою навігації в розділі «Експорт» ви можете додати користувальницький код, щоб підписатися на статистику веб-сайту або Google Webmaster Tools).

Додаток має галерею з різними готовими до використання шаблонами, які ви можете вибрати. Однак, якщо шаблони за замовчуванням не підходять для вас і є бажання персоналізувати веб-сайт за допомогою вашого власного шаблону, то ви можете створити новий починаючи з нуля. Для того, щоб зробити вашу роботу простіше, вікно користувальницький шаблон» надає вам функцію «попередній перегляд», що дозволяє переглядати графічне представлення сторінки.

Після установки необхідних параметрів і налаштування вашого шаблону, ви можете почати працювати на своєму веб-сайті та організовувати утримання, як ви хочете. Просто додайте текст, зображення, галереї, відео, форми для електронної пошти і кнопки соціальних мереж, щоб відвідувачі могли поділитися вашим сайтом на їх сторінках. Ви можете опублікувати сайт в інтернеті за допомогою вбудованого FTP-додатки, так що не потрібно буде встановлювати ніяких зовнішніх програм FTP.

7 скріншотів для WebSite X5 Free

WebSite X5 Free Image 1
  WebSite X5 Free Image 2
  WebSite X5 Free Image 3
  WebSite X5 Free Image 4
  WebSite X5 Free Image 5
  WebSite X5 Free Image 6
  WebSite X5 Free Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Категорія
Оновлено
Четвер, 06 червня 2019
Поточна версія
17.1.1.0
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

WebSite X5 Free для Windows

  • Total downloads 790

Відгуки про програму WebSite X5 Free