Adobe Muse 7.2 Build 232

відмінна безкоштовна програма для створення web-сайтів
Average rating
93% - 27 votes
Изображение для 
		
			Adobe Muse

Adobe Muse - новітня розробка відомої компанії Adobe. Програма створена для легкого і швидкого візуального створення повноцінних web-сайтів. Знання будь-якої мови програмування для цього зовсім не потрібно. На даний момент програма є безкоштовною, так як знаходиться на стадії бета-тестування.

Особливості Adobe Muse

Adobe Muse є візуальним редактором, в якому є чотири основних етапи розробки web-сайту: планування, вибір та редагування дизайну, перегляд кінцевого результату і подальша публікація в інтернеті. Нове програмне забезпечення Adobe Muse застосовує сучасні веб-стандарти, які входять Html 5 і CSS3, поєднуючи в собі величезну творчу свободу і більшу точність в оформленні сторінок.

Присутня можливість роботи з різними віджетами і Html-кодом для розробки інтерактивних додатків на сайті. Також в програмі можна працювати з платформами і бібліотеками при додаванні елементів навігації.

Adobe Muse дозволяє користувачеві робити редаговані віджети, наприклад, навігаційне меню або просте перетягування елементів.

Складні ефекти наведення, спливаючі підказки, слайдшоу і інші настроювані інтерактивні елементи - все це користувач без особливих проблем зможе додати. Програма Adobe Muse дозволяє вбудовувати шаблони фрагментів Html-коду з різних джерел, в число яких входять такі, як Facebook, Google Maps і YouTube.

Для оцінки та тестування так званих пробних сайтів Adobe Muse дозволяє безкоштовно зберігати їх на серверах Adobe. Надалі, по закінченню тестування, ці сайти можна перенести на платний хостинг Adobe або експортувати по FTP на комп'ютер, або залити на інший платний хостинг.

8 скріншотів для Adobe Muse

Adobe Muse Image 1
  Adobe Muse Image 2
  Adobe Muse Image 3
  Adobe Muse Image 4
  Adobe Muse Image 5
  Adobe Muse Image 6
  Adobe Muse Image 7
  Adobe Muse Image 8

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Категорія
Оновлено
Середа, 20 червня 2018
Поточна версія
7.2 Build 232
Сумісність
Windows 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Adobe Muse для Windows

  • Total downloads 13 127

Відгуки про програму Adobe Muse

0 Александр
Для створення свого сайту, програма просто незамінна. Приваблює те, що безкоштовна.

29.08.2014, 12:20

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата