Amaya 11.4.7

безкоштовний багатоплатформовий web-редактор
Average rating
80% - 2 votes
Изображение для 
		
			Amaya

Amaya представляє собою web-редактор, в який входить великий інструментарій, призначений для створення і редагування складних документів безпосередньо в мережі інтернет. Віддалене управління файлами, їх редагування і перегляд - всі ці можливості входять у програмний пакет Amaya.

Можливості Amaya

Програма є повноцінним http-браузером, з можливістю перегляду web-сторінок. Розробка Amaya почалася ще в 1996 році за допомогою технологій W3C, кінцева мета програми була об'єднати всі доступні мережеві технології.

Amaya відмінно демонструє всі ці технології в дії, використовуючи їх комбінації в єдиній, постійної середовищі. Перші кроки Amaya були зроблені у вигляді простого web-редактора мови розмітки Html і таблиці стилів CSS. Сьогодні програма значно розширила свій потенціал і простому мови розмітки додалася підтримка xml, збільшилася кількість таких додатків, як MathMl, SVG і XHtml.

Всі ці програми можна одночасно редагувати в Amaya. Програма містить велику базу (Resource Description Framework, XPointer і XLink) для розробки цих програм.

Amaya – поширюється абсолютно безкоштовно і має відкритий вихідний код, написана на мові програмування і доступна для таких платформ, як macOS, Linux і Windows.

6 скріншотів для Amaya

Amaya Image 1
  Amaya Image 2
  Amaya Image 3
  Amaya Image 4
  Amaya Image 5
  Amaya Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Категорія
Оновлено
Четвер, 21 червня 2018
Поточна версія
11.4.7
Сумісність
Windows Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Amaya для Windows

  • Total downloads 740

Відгуки про програму Amaya