TurboSite 1.7.1

проста, безкоштовна програма для створення веб-сайтів
Average rating
92% - 5 votes
Изображение для 
		
			TurboSite

TurboSite — програма для створення простих сайтів на мові програмування HTML.

Утиліта не розрахована на включення всіх важких скриптів, які є більш складних сайтах, адже завдання програми - швидко зробити простий сайт. З її допомогою, наприклад, можна зробити сайт-візитку.

Функції TurboSite

Для використання програми не обов'язково знати HTML, можна просто вибрати готовий шаблон з 24 доступних (додаткові можна скачати в Інтернеті, для чого в програмі є відповідна кнопка) і почати заповнення сайту.

Більш просунуті користувачі можуть створити власний шаблон в інтерфейсі TurboSite. В програмі є візуальний редактор, завдяки якому можна відразу ж поправити яку-небудь частину коду або звичайного тексту і подивитися на результат.

TurboSite володіє всіма необхідними інструментами для роботи над статичним сайтом. Для тих, хто вважає SEO-оптимізацію невід'ємною частиною в роботі над сайтом, є окремі поля «Параметри сторінки» з відповідними тегами («description», «keywords»). Є в програмі і маркер «Розміщення на сторінці значків соціальних мереж».

Після завершення створення статичного сайту можна опублікувати в інтернеті, для чого в TurboSite підготовлений цілий розділ.

6 скріншотів для TurboSite

TurboSite Image 1
  TurboSite Image 2
  TurboSite Image 3
  TurboSite Image 4
  TurboSite Image 5
  TurboSite Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Категорія
Оновлено
Вівторок, 26 червня 2018
Поточна версія
1.7.1
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

TurboSite для Windows

  • Total downloads 2 228

Відгуки про програму TurboSite

0 Андрій
Використовував цю програму коли створював сайт на базі Вордпресу. Прекрасно себе показала, дуже проста навіть для новачків. Є можливість завантажити готові шаблоні сайтів, тобто вам не обов'язково знати мову програмування. Для складних сайтів не підійде.

11.12.2019, 16:32

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата