WYSIWYG Web Builder 14.3.3

популярний безкоштовний WYSIWYG редактор для редагування web сторінок
Average rating
80% - 2 votes
Изображение для 
		
			WYSIWYG Web Builder

WYSIWYG Web Builder - проста в роботі програма для разрабатки веб-сторінок на високому професійному рівні. Потрібний HTML-код при цьому створюється в автоматичному режимі. Процес створення веб-сторінок зводиться до того, що користувач в головному вікні набирає текст зі вставкою у потрібних місцях посилань, зображень, меню і так далі.

Особливості WYSIWYG Web Builder

Додавання об'єктів здійснюється шляхом простого їх перетягування в головне вікно. Після компонування сторінки або цілого сайту користувач може завантажити файли на вбудованого в програму FTP модуля. Інтерфейс WYSIWYG Web Builder простий і зрозумілий, однак відсутня підтримка російської мови.

З WYSIWYG Web Builder легко створювати складні таблиці, що, зазвичай, є непростим завданням навіть при знанні HTML. Перед закачуванням на сервер через підключення по протоколу FTP, сайт можна попередньо перевірити за допомогою функції попереднього перегляду.

У програми немає проблем з javascript, спливаючі вікна також можна створювати за допомогою готового інструменту. Є можливість створення користувальницької RSS стрічки та інтеграції мультимедійних плеєрів.

WYSIWYG Web Builder - хороший візуальний редактор HTML сторінок для верстки статичних сайтів або шаблонів для популярних CMS.

7 скріншотів для WYSIWYG Web Builder

WYSIWYG Web Builder Image 1
  WYSIWYG Web Builder Image 2
  WYSIWYG Web Builder Image 3
  WYSIWYG Web Builder Image 4
  WYSIWYG Web Builder Image 5
  WYSIWYG Web Builder Image 6
  WYSIWYG Web Builder Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Категорія
Оновлено
Понеділок, 03 червня 2019
Поточна версія
14.3.3
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

WYSIWYG Web Builder для Windows

  • Total downloads 1 416

Відгуки про програму WYSIWYG Web Builder