XXCLONE 2.08.8

безкоштовна програма для клонування системних томів
Average rating
100% - 1 vote
Изображение для 
		
			XXCLONE

XXCLONE - проста у використанні програма, яка дозволяє створити клон вашого системного томи. Інтерфейс інструменту заснований на стандартному вікні і нескладному макеті, що дозволяє вибрати вихідний і цільовий обсяг списку.

Можливості XXCLONE

Завдяки XXCLONE у вас з'явиться можливість зробити резервну копію всього обсягу даних або методом вибіркового копіювання. Ви зможете створити резервну копію ключових каталогів Windows або виконати бекап тільки системного реєстру - без резервного копіювання файлів.

Досвідчені користувачі можуть використовувати альтернативні шпалери на цільовому робочому столі, використовувати HyperSync алгоритм для збільшення швидкості резервного копіювання, створювати журнали або файли налагодження, а також графік для автоматичного виключення комп'ютера після виконання завдання.

Додаткові налаштування XXCLONE дозволяють зробити цільової тому завантажувальним, скопіювати ID тома, зберегти поточні налаштування в файл BAT для подальших завдань, планувати завдання і відновлювати систему до попереднього стану.

Програма використовує мінімальну кількість ресурсів процесора і системної пам'яті, тому навантаження на ваш комп'ютер буде незначною. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу і розширених налаштувань, XXCLONE вважається однією з кращих утиліт в своєму сегменті.

6 скріншотів для XXCLONE

XXCLONE Image 1
  XXCLONE Image 2
  XXCLONE Image 3
  XXCLONE Image 4
  XXCLONE Image 5
  XXCLONE Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 05 липня 2018
Поточна версія
2.08.8
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

XXCLONE для Windows

  • Total downloads 192

Відгуки про програму XXCLONE