SIW 2019 9.0.0115

програма для аналізу властивостей комп'ютера
Average rating
93% - 3 votes
Изображение для 
		
			SIW

SIW (System Information for Windows) це інструмент, який аналізує комп'ютер на операційній системі Windows, і збирає повну інформацію про властивості системи і налаштування, відображаючи всю інформацію в доступній формі. Програма створює звіт у вигляді CSV, HTML, TXT і XML файлів після чергової перевірки, дає вичерпну інформацію про мережі, портах TCP/IP трафіку, контролює навантаження процесора і пам'яті.

Категорії інформаційної системи SIW

  • Інформація про програмне забезпечення комп'ютера: операційна система, програми і ключі продуктів або серійні номери, встановлене програмне забезпечення, виправлень, процес роботи ПК, користувачі ПК, відкриті файли, встановлені кодеки, відновлення паролів, налаштування сервера.
  • Інформація про апаратне забезпечення: материнська плата, процесор, BIOS, чіпсет, PCI/AGP, USB і ISA/PnP пристрої, карти пам'яті, відеокарти, монітори, диски, CD/DVD пристрої, пристрої SCSI, SMART, порти і принтери.
  • Інформаційні мережі: мережеві ресурси і карти, активні мережеві підключення і порти.
  • Мережеві утиліти: MAC адресу, перевірка з'єднання в мережі, трасування, статистика, швидкість широкосмугового інтернету.

Інші інструменти: Відображення загублених паролів, які приховані за зірочками, тест монітора, вимкнення/Перезавантаження.

7 скріншотів для SIW

SIW Image 1
  SIW Image 2
  SIW Image 3
  SIW Image 4
  SIW Image 5
  SIW Image 6
  SIW Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
П'ятниця, 15 лютого 2019
Поточна версія
2019 9.0.0115
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

SIW для Windows

  • Total downloads 1 052

Відгуки про програму SIW