SoundVolumeView v1.81

утиліта, яка відображає дані про звукових компонентах комп'ютера
Average rating
100% - 3 votes
Изображение для 
		
			SoundVolumeView

SoundVolumeView — утиліта, яка відображає інформацію про активних складових звуку на вашому персональному комп'ютері, завдяки чому ви можете отримувати повну інформацію про рівні звуку, а також надає можливість здійснити відключення звукових компонентів Вашого ПК.

Можливості SoundVolumeView

Додаток дає можливість користувачу зберегти налаштування профілю в окремий файл, в якому будуть вказані поточні налаштування гучності, а також включені і пристрої вимкнені. Такий файл налаштувань ви можете завантажити в будь-який момент, після чого збережені у файлі налаштування будуть задіяні.

У даної утиліти є досить широка підтримка командного рядка, що дозволяє здійснювати як збереження, так і завантаження профілю, а також вносити зміни в кожну звукову складову без втручання в користувальницький інтерфейс.

Збережені звукові профілі створюються тільки для одного конкретного персонального комп'ютера, а тому не можуть бути використані на будь-якому іншому ПК.

Програма не потребує інсталяції або додаткових бібліотеках DLL.

Додаток працює під управлінням операційних систем сімейства Microsoft Windows, починаючи з Windows Vista, як на 32-бітних, так і на 64-бітних.

Дана програма має мультимовну підтримку інтерфейсу, у тому числі підтримує і російська мова, яку можна завантажити з сайту розробника.

Після того, як ви здійсните запуск даної утиліти, вона виведе всі звукові компоненти, які були знайдені у вашій операційній системі.

Дана програма є інструментом, що дозволяє відобразити всю наявну інформацію щодо поточного рівня гучності для всіх активних звукових складових у вашій операційній системі, а також надає можливість здійснювати миттєве включення або відключення.

6 скріншотів для SoundVolumeView

SoundVolumeView Image 1
  SoundVolumeView Image 2
  SoundVolumeView Image 3
  SoundVolumeView Image 4
  SoundVolumeView Image 5
  SoundVolumeView Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Субота, 23 червня 2018
Поточна версія
v1.81
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

SoundVolumeView для Windows

  • Total downloads 368

Відгуки про програму SoundVolumeView