DriverPack Solution 17.10.14

безкоштовний пакет для оновлення драйверів комп'ютера
Average rating
83% - 78 votes
Изображение для 
		
			DriverPack Solution

DriverPack Solution - це безкоштовна програма для інтерактивного пошуку та автоматичної установки драйверів для Windows. Всі драйвера встановиться на ваш комп'ютер протягом короткого часу, адже процес підтримується спеціальним алгоритмом програми, який швидко сканує всі апаратну частину комп'ютера.

Можливості DriverPack Solution

DriverPack Solution встановить відповідні пакети драйверів, повністю виключивши конфлікти між обладнанням. При виявленні більш нових версій драйверів-програма автоматично завантажить їх на комп'ютер за допомогою мережі. Якщо немає необхідності встановлювати всі пакети драйверів, користувач зможе завантажити конструктор, в якому вибирається тип операційної системи і те обладнання, на яке потрібно інсталювати драйвер.

Результати сканування виводяться на екран при першому ж запуску DriverPack Solution. В таблиці обладнання можна переглянути інформацію про ті драйвери, які вже встановлені і про знайдених, більш нових версіях.

Біля списку знаходяться кнопки програми, за допомогою яких можна вибрати автоматичний або ручний режим установки драйверів. Якщо при автоматичній установці драйвера з якої-небудь причини не встановилися, то може допомогти ручна установка. З використанням ручної установки можливо розпакувати вибраний драйвер в папку, а потім встановити його з допомогою вбудованих в систему програм.

Режим експерта управляє додатковими конфігураціями програми, такими, як збереження логів, примусова установка та інші.

DriverPack Solution буде реальним помічників після перевстановлення операційної систем або при заміні апаратних ресурсів комп'ютера.

8 скріншотів для DriverPack Solution

DriverPack Solution Image 1
  DriverPack Solution Image 2
  DriverPack Solution Image 3
  DriverPack Solution Image 4
  DriverPack Solution Image 5
  DriverPack Solution Image 6
  DriverPack Solution Image 7
  DriverPack Solution Image 8

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Понеділок, 17 червня 2019
Поточна версія
17.10.14
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

DriverPack Solution для Windows

  • Total downloads 18 080

Відгуки про програму DriverPack Solution

0 sash1209
Після переходу з Windows XP на Windows 7, ця програма стала для мене незамінною. Простіше стало як заново ОС, так і користуватися нею, тепер немає проблем з пошуком потрібних драйверів!

23.11.2013, 12:56

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 iron198512
Легка у використанні і дуже корисна програма. Бази драйверів регулярно оновлюються. Незамінний помічник при установці операційної системи

10.11.2013, 11:55

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 DIESEL_style
Відмінна програма. Раніше після переустановки віндовс, доводилося шукати диски з драйверами. З тих пір як почав користуватися драйверпаком пропали проблеми з драйверами.

14.10.2013, 20:10

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата