GeForce Experience 3.18.0.102

утиліта для автоматичної настройки відеокарт
Average rating
88% - 5 votes
Изображение для 
		
			GeForce Experience

GeForce Experience — утиліта для спрощення графічних налаштувань для ігор за допомогою автоматичної зміни. Після оптимізації налаштувань програма намагається отримати найбільш якісну картинку на екрані, враховуючи поточну конфігурацію апаратної частини ПК.

Утиліта намагається налаштувати гру таким чином, щоб досягти найбільш комфортною частоти зміни кадрів. Процес оптимізації здійснюється на підставі наявної статистики, яку NVIDIA створює на своїх суперкомп'ютерах. Розробники емулюють різні конфігурації ПК:

  • відеоадаптер різної потужності;
  • центральний процесор з різними обчислювальними можливостями;
  • різне дозвіл дисплея.

Таким чином, робить детальний аналіз конфігурації комп'ютера. Для слабких комп'ютерів GeForce Experience встановить середні і нижчі середніх налаштування графіки, щоб домогтися прийнятної частоти кадрів.

Додаткові можливості GeForce Experience

  1. Важливою функцією, яка автоматизує обслуговування відеокарти, є пошук і установка актуальних версій драйверів для відеоприскорювачів.
  2. Користувачі GeForce Experience з допомогою функції ShadowPlay мають можливість записувати ігрове відео, щоб ділитися ним з іншими користувачами. ShadowPlay дозволяє вести прямі трансляції через сервіс Twitch. Запис використовує ресурс GPU-прискорення.
  3. Програма дозволяє розширити функціональність портативних консолей NVIDIA SHIELD, передаючи процес гри з ПК на мобільний ігровий пристрій. Після установки ПО виконує автоматичний пошук всіх ігор на комп'ютері, щоб при наступному запуску ігрового додатка запропонувати оптимальні графічні налаштування.
  4. Компонент програми Led Visualizer дозволяє контролювати підсвічування на відеокарті. Ця функція актуальна для тих користувачів, які мають у своєму розпорядженні корпус з прозорими кришками і відповідну модель відеокарти зі світловим індикатором.

GeForce Experience — це практичне доповнення для власників відеокарт NVIDIA, яке допомагає економити час на підбір правильних налаштувань і оновлення драйверів.

Серед мінусів програми варто відзначити наявність непотрібної функції управління підсвічуванням відеокарти.

9 скріншотів для GeForce Experience

GeForce Experience Image 1
  GeForce Experience Image 2
  GeForce Experience Image 3
  GeForce Experience Image 4
  GeForce Experience Image 5
  GeForce Experience Image 6
  GeForce Experience Image 7
  GeForce Experience Image 8
  GeForce Experience Image 9

The New GeForce Experience 3.0 – Your Gateway to Great PC Gaming


Додаткова інформація

Категорія
Оновлено
Вівторок, 28 травня 2019
Поточна версія
3.18.0.102
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista
Розрядність
32 и 64 bit

GeForce Experience для Windows

  • Total downloads 752

Відгуки про програму GeForce Experience