Palit 4

легка безкоштовна утиліта для підбору кольору HTML
Average rating
100% - 1 vote
Изображение для 
		
			Palit

Palit — це програма для підбору кольорів. Утиліта корисна, в першу чергу, вебмайстрам, художникам різних графічних редакторах, користувачам при друкуванні тексту і т. д.

Можливості Palit

Програма містить детальну документацію з описом всіх опцій і інтерфейсу.

Далі слід інструкція з отримання кольору в коді. Вгорі інтерфейсу програми розташована 256-кольорова матриця, з якої витягуються кольору і перетворюють їх в код. Для початку знайдіть потрібний вам колір (якщо в початковій панелі немає потрібного вам кольору, то можна погратися з повзунками «Hue», «Saturation», «Value», розташованими в другому ряду праворуч, знизу від матриці, попередньо натиснувши на маркер «Матриця» в розділі «Режим роботи»), потім клацніть по ньому правою кнопкою миші і для зручності перемістити обраний колір в палітру з відтінками в ряд 2-8 (не перший і, обов'язково, у нижній ряд!), клікнувши лівою кнопкою миші.

Далі в правому нижньому куті розташований невеликий розділ з нумерацією квітів - «R=...» (Red), G=...» (Green), B=...» (Blue) - з нього, відповідно, переписуйте дані кольори (цифри) у другий ряд зліва (який знаходиться знизу від матриці), клацаєте в кожному полі на клавішу ENTER і отримуєте код в потрібному вигляді. Наприклад, відтінок сірого кольору з параметрами R=175», G=«175» B=«175» має код «AFAFAF» (зазвичай використовують коди саме такий варіації), який вже можна копіювати в будь-який графічний редактор або іншу програму.

7 скріншотів для Palit

Palit Image 1
  Palit Image 2
  Palit Image 3
  Palit Image 4
  Palit Image 5
  Palit Image 6
  Palit Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Категорія
Оновлено
Середа, 27 червня 2018
Поточна версія
4
Сумісність
Windows 7, Vista, XP
Розрядність
32 bit

Palit для Windows

  • Total downloads 123

Відгуки про програму Palit