DesktopSnowOK 3.91

додаток, що відображає сніжинки на робочому столі
Average rating
86% - 3 votes
Изображение для 
		
			DesktopSnowOK

DesktopSnowOK - додаток, що дозволяє прикрасити робочий стіл Вашого персонального комп'ютера сніжинками. Особливо дана програма може стати в нагоді в періоди зимових свят, щоб створити святковий настрій під час роботи на комп'ютері.

Практично будь-який користувач може з легкістю налаштувати кількість сніжинок, яке буде з'являтися на робочому столі Вашого персонального комп'ютера. Кількість сніжинок може бути від мінімальних 5 штук до максимальних 64. Варто також сказати і про те, що якщо виставити кількість сніжинок близько 30 штук, то у вас з'явиться легке відчуття тихого снігопаду, який при всьому цьому ніяк не завадить Вам працювати.

Можливості DesktopSnowOK

У налаштуваннях DesktopSnowOK користувачеві надається можливість налаштування прозорості сніжинок, а також регулювання їх швидкості падіння. До всього іншого, є додаткова можливість налаштування великої кількості видів сніжинок - від кульок і зірочок до текстур, мають вигляд прозорих футбольних м'ячів.

DesktopSnowOK не вимагає інсталяції. Файл даного додатка, який складає всього лише 95 Кб, може бути запущений відразу ж після вилучення з архіву, яке можна виконати будь-яким безкоштовним архіватором для Windows. Цей додаток має мультимовну підтримку, до складу якої також входить і російськомовний інтерфейс.

9 скріншотів для DesktopSnowOK

DesktopSnowOK Image 1
  DesktopSnowOK Image 2
  DesktopSnowOK Image 3
  DesktopSnowOK Image 4
  DesktopSnowOK Image 5
  DesktopSnowOK Image 6
  DesktopSnowOK Image 7
  DesktopSnowOK Image 8
  DesktopSnowOK Image 9

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Понеділок, 15 липня 2019
Поточна версія
3.91
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

DesktopSnowOK для Windows

  • Total downloads 553

Відгуки про програме DesktopSnowOK