Иконка

Hill Climb Racing 1.42.1

Забавні гоночки для дітей
Average rating
100% - 2 votes
Изображение для 
		
			Hill Climb Racing

Hill Climb Racing - веселі гонки на автомобілі, мотоциклі і різноманітному іншому транспорті аж до танків і самих незвичайних автобусів.

Функціонал Hill Climb Racing.

Все управління в грі виконується двома кнопками праворуч і зліва в нижній частині екрана. Ними можна додати потужності і швидкості для руху вперед або назад. При русі вперед, натискання на ліву кнопку загальмує рух. Проте одночасно з цим може послідувати і переворот із-за різкої зміни руху коліс.

Перед запуском ігрового процесу потрібно вибрати карту для гонок, також можна поліпшити характеристики транспорту при наявності доступних ігрових грошових одиниць.

Головне завдання - не знищити автомобіль та водія, не пошкоджуючи нічого під час падінь або перевертань і доїхати до фінішу, збираючи каністри з пальним.

Особливості гри

Ігровий движок моделює поведінку автомобільного транспорту в умовах низького гравітаційного поля в гіпотетичній місцевості, яка рясніє найрізноманітнішими перешкодами і труднощами в рельєфі. Також в наявності є такі транспортні засоби, які виділяються на тлі інших своїми заздалегідь нереальними параметрами: крихкість кузова, неохайна складання.

Переваги

  • Складність ведення гонки варіюється особливостями транспортного засобу (потужність двигуна, можливе прискорення, вага тощо), а також збільшенням проміжків між заправними колонками.
  • Гонка проводиться завжди з самим собою зі списку кращого часу. Орієнтуватися можна по тому, як транспорт їде поруч. Однак є список загального заліку дальності на кожній з карт - можна порівнювати своє проходження з іншими користувачами.
  • Гра регулярно оновлюється, додаються нові карти і нові транспортні засоби.

Мінуси

  • Наявність реклами.
  • Всі параметри максимально спрощені, неможливо подивитися, як і що впливає на рух. Все відбувається тільки на власному досвіді і умінні розуміти рух транспорту.
  • Однотипна музика і ефекти.

9 скріншотів для ігри Hill Climb Racing

Hill Climb Racing Image 1
  Hill Climb Racing Image 2
  Hill Climb Racing Image 3
  Hill Climb Racing Image 4
  Hill Climb Racing Image 5
  Hill Climb Racing Image 6
  Hill Climb Racing Image 7
  Hill Climb Racing Image 8
  Hill Climb Racing Image 9

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Наявність реклами
Да
Теги
Категорія
Оновлено
Середа, 03 липня 2019
Поточна версія
1.42.1
Сумісність
Android 4.2 або пізніша версія
Розрядність
32 и 64 bit
Вбудовані покупки
Да

Hill Climb Racing для Android

  • Total downloads 85

Відгуки про ігру Hill Climb Racing