DiaCze 0.95.1

програма для моделювання та проектування діаграм
Average rating
100% - 3 votes
Изображение для 
		
			DiaCze

DiaCze - безкоштовний графічний редактор з відкритим вихідним кодом, основне призначення якого - створення діаграм. Програма створена чеськими розробниками, але існують версії, перекладені на російську. Для програми є довідка, яка, на жаль, на російську мову не переведена.

Можливості DiaCze

Основне вікно програми, яке можна масштабтировать, виглядає як зошит в клітку - воно поділене на поля, групи яких ще й, до того ж, для зручності розмежовані між собою на темно-сині лінії. До того ж, це вікно може нескінченно збільшуватися в довжину і ширину, як у програмі Microsoft Excel. А верхня та ліва панель основного вікна представлена вимірювальними лінійками, які підлаштовуються під клітини в залежності від масштабу.

Програма передбачає створення пов'язаних між собою схем, що в цілому схоже на павутину. Саме тому в DiaCze спочатку доступні інструменти для створення різноманітних ліній, стрілок, квадратів та інших багатокутників, кіл, різних зображень і так далі.

DiaCze - програма з відкритим вихідним кодом, що означає те, що її можна безперешкодно змінювати. Для програми існує велика кількість розширень і бібліотек елементів, які можна скачати в Інтернеті.

DiaCze добре підійде діловим людям, зайнятим у корпоративній сфері, а також тим, хто працює в команді в Інтернеті і має свої проекти, і програма якраз допоможе дохідливо пояснити що-небудь або зображення якого-небудь задуму через схеми.

6 скріншотів для DiaCze

DiaCze Image 1
  DiaCze Image 2
  DiaCze Image 3
  DiaCze Image 4
  DiaCze Image 5
  DiaCze Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 21 червня 2018
Поточна версія
0.95.1
Сумісність
Windows Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

DiaCze для Windows

  • Total downloads 234

Відгуки про програму DiaCze

0 Яна
Не скачуйте цієї безглуздої програми, після створення діаграми вона зберігається в невідомому форматі, який ніде не відкривається, просто дарма витратите час на створення діаграми, яку не можна зберегти!

06.02.2018, 19:01

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Lola_Fars
Програма дуже хороша, рекомендую, зручна і проста у використанні, не потрібно довго розбиратися, що і де, все відразу зрозуміло)

12.03.2014, 14:06

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата