Иконка

Roblox 2.393.57479.0

Популярна платформа з великою кількістю ігор для дітей
Average rating
93% - 298 votes
Изображение для 
		
			Roblox

Roblox (раніше відома як DynaBlocks) - всесвітня розрахована на багато користувачів платформа для створення ігор, що підтримує Windows. Основна аудиторія - діти і підлітки.

Геймплей Roblox

Прототип, а саме конструктор Roblox Studio, створений в 2006 році і з тих пір пережив кілька перевидань. Його особливість в тому, що скачати програму для створення власних ігрових сценаріїв може будь-який користувач. Саме тому левова частка «світів» - окремих ігор, куди може зайти будь-хто, створена самими гравцями.

Roblox часто порівнюють з Minecraft, проте «грубої» графікою з квадратними персонажами схожість обмежується. У відрізните від «майнкрафт», де створити щось можна тільки при наявності ресурсів, Роблокс при належній старанності дозволяє з готових елементів створити все, що буде цікаво відвідувачам - наприклад, зоопарк, парк атракціонів або чарівний ліс.

Ще одна відмінність в тому, що всі гравці незалежно від платформи (будь то Windows або Android) знаходяться на одних і тих же серверах. Проблем з підключенням не спостерігається: так, гравців багато, але багато і окремих «світів», тому знайти якийсь конкретний часто буває проблематично.

Особливості платформи

  • Ігрова валюта Robux. Використовується для покупки преміальних предметів і створення VIP-серверів з платним входом.
  • Трейд між гравцями. Один користувач може передати іншому будь-яку річ, крім преміальної.
  • Групи. Один із способів організації команд, необхідних для спільних відвідувань серверів (що набагато цікавіше, ніж грати в поодинці);
  • Одяг. Незважаючи на те, що елементів мало (сорочки, штани та логотипи), прикласти руку до створення може кожен учасник Клубу творців, щоб потім продавати їх за символічну плату;
  • внутріігрового події. З метою реклами адміністратори нових серверів часто дарують різні дрібниці всім відвідувачам.

Незважаючи на наявність Робакс і ВІП-серверів, в Роблокс можна грати безкоштовно, не витративши на Донат ні рубля. З іншого боку, кожен користувач старше 13 років може монетизувати ігровий процес, заробивши 100 000 Robux (близько 200 дол США) та у готівку їх через PayPal.

6 скріншотів для Roblox

Roblox Image 1
  Roblox Image 2
  Roblox Image 3
  Roblox Image 4
  Roblox Image 5
  Roblox Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Неділя, 04 серпня 2019
Поточна версія
2.393.57479.0
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7
Розрядність
32 и 64 bit

Roblox для Windows

  • Total downloads 18 966

Відгуки про програму Roblox