Opera 45.0.2552.888

швидкий, простий і безпечний web браузер
Average rating
71% - 205 votes
Изображение для 
		
			Opera

Opera - інтернет-браузер, який користується великою популярністю в світі з високою швидкістю завантаження інформації, яку підтримує навіть на поганих вузлах з'єднання.

Варто відзначити ергономічність і компактність Opera - споживаючи мінімальну кількість ресурсів, Opera може функціонувати на досить слабких комп'ютерах (спробуйте програми для прискорення ПК).

Особливості Opera

Opera має приємний стандартний інтерфейс, який при бажанні можна змінити, використовуючи різні скіни, теми і плагіни.

Просте і зручне меню Opera, робить користування програмою доступним і для новачків, і для досвідчених користувачів. Наявність віджетів і додаткових модулів, здатне максимально спростити і прискорити їх дії.

Opera Link спрощує ведення роботи з особистою інформацією, завдяки синхронізації даних з віддаленим сервером. Завдяки Opera Link, ви можете користуватися своїми особистими закладками, збереженими паролями та іншими приватними настройками.

При низькій швидкості з'єднання незамінною стає функція Opera Turbo, збільшуючи швидкість завантаження за рахунок невеликого стиснення зображень, якість яких, злегка погіршується.

Ця функція, розташована в лівому нижньому кутку браузера, легко включається і вимикається, не вимагаючи додаткових налаштувань, або блукання по меню.

Переваги Opera:

  • вбудований в Opera торрент-клієнтдозволяє завантажувати файли з торентів;
  • клієнт IRC-чату, вбудований в Opera, дозволить вести спілкування з іншими користувачами;
  • Opera забезпечена простим і зручним менеджером завантажень, який, без сторонніх налаштувань дозволяє завантажувати файли в будь-який зручний для вас місце на жорсткому диску.

4 скріншота для Opera

Opera Image 1
  Opera Image 2
  Opera Image 3
  Opera Image 4

Introducing the best browser for chatting with friends | BROWSER FOR COMPUTER | OPERA REBORN


Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 14 червня 2018
Поточна версія
45.0.2552.888
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Opera для Windows

  • Total downloads 7 498

Відгуки про програму Opera

0 Гость
Опера 20 - дуже хороший і швидкий браузер, ніж старі версії цього браузера! Опера 20 - клон мозилы, хрому та інтернет браузера! Цікаво коли вийде Опера 21. До кінця 2015 року напевно вийде Опера 23 версія або до 34 версії!

24.03.2014, 12:06

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Web Guru
Кожному своє... Якщо працювати з SEO - він нікуди не годиться. Мені, наприклад, по душі Chrome - легкий, чистий, зрозумілий, швидкий - але в ньому немає навіть половини тих плагінів, які є в FireFox. Ось і доводиться - серфити в Хромі, а працювати в FireFox. Опера в цей список ніяк не потрапляє...

02.09.2014, 16:27

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Dendy
Опера - хороший браузер, супер,скачав і встановив на комп"ютер успішно оперу без проблем! Цікаво, коли вийде Опера 20?

22.02.2014, 11:20

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Wadun
Користуюся вже давно. А ось недавно, по віянню моди, на смарт Хром поставив. Терпів героїчно цілий тиждень. Опера буде простіше, легше і продуктивніше.

08.09.2013, 11:53

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 jekas1357
Багато пробував браузерів, але як то звик до Опери і переходити на інший браузер як то нехочеться. Всім задоволений, все влаштовує. Все дуже просто і зрозуміло, без зайвих наворотів.

30.08.2013, 20:36

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 oleks_ilyin
Перепробував всі популярні браузери, але зупинився на Opera. Багато її недооцінюють, хоча саме в Опері вперше з"явилися багато корисні фічі, що полегшують роботу в мережі. По частині зручності вона краще більшості аналогів. Плюс простота і непоганий дизайн - нічого зайвого.

30.08.2013, 14:48

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 viktoro44ka
Дуже зручно, що програма абсолютно безкоштовна. Відмінний інтерфейс, дуже зручний. Не замінима для мене Opera Turbo, так як часто бувають проблеми зі з"єднанням.

30.08.2013, 13:17

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата